ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
ម៉ាស៊ីនកម្តៅពីរជាន់សម្រាប់ទូរទឹកកកដំណើរការជាធម្មតាដោយមធ្យោបាយកំដៅអគ្គិសនី។ ជាពិសេស នៅពេលដែលចរន្តឆ្លងកាត់ធាតុធន់ទ្រាំនៅខាងក្នុងបំពង់កំដៅ ភាពធន់បង្កើតថាមពលកំដៅ ដែលបណ្តាលឱ្យសីតុណ្ហភាពផ្ទៃនៃបំពង់កំដៅកើនឡើងយ៉ាងឆាប់រហ័ស។ បន្ទាប់មក កំដៅនេះត្រូវបានផ្ទេរទៅផ្ទៃនៃកុងដង់សាទ័រតាមរយៈការដឹកនាំ ដែលរលាយស្រទាប់សាយសត្វដែលបង្កើតឡើងដោយសារតែលក្ខខណ្ឌសីតុណ្ហភាពទាបប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។ ដំណើរការនេះមិនត្រឹមតែស្តារប្រសិទ្ធភាពផ្លាស់ប្តូរកំដៅរបស់កុងដង់សាទ័រប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងការពារការថយចុះដំណើរការ ឬការបរាជ័យប្រព័ន្ធដែលបណ្តាលមកពីការប្រមូលផ្តុំសាយសត្វផងដែរ។
មុខងារចម្បងនៃបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់ គឺដើម្បីការពារការកកច្រើនពេកនៅលើផ្ទៃនៃអង្គភាពផ្ទុកត្រជាក់ ឬឧបករណ៍ទូរទឹកកក។ ការកកគឺជាការកើតឡើងជាទូទៅនៅក្នុងបរិយាកាសសីតុណ្ហភាពទាប ជាពិសេសនៅក្រោមលក្ខខណ្ឌសំណើមខ្ពស់ ដែលសំណើមនៅក្នុងខ្យល់កក និងកកនៅលើផ្ទៃនៃម៉ាស៊ីនកម្តៅ។ ប្រសិនបើស្រទាប់កកក្លាយជាក្រាស់ពេក ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់នឹងកាត់បន្ថយប្រសិទ្ធភាពផ្លាស់ប្តូរកំដៅរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅយ៉ាងខ្លាំង ដោយហេតុនេះប៉ះពាល់ដល់ដំណើរការទាំងមូលនៃប្រព័ន្ធទូរទឹកកក។ ដូច្នេះ ការដកស្រទាប់កកចេញទាន់ពេលវេលាគឺមានសារៈសំខាន់ណាស់សម្រាប់រក្សាប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់ឧបករណ៍។
លើសពីនេះ ធាតុកម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់ក៏មានប្រសិទ្ធភាពសន្សំសំចៃថាមពលជាក់លាក់ផងដែរ។ តាមរយៈការដកស្រទាប់កកចេញជាប្រចាំ វាអាចកាត់បន្ថយការប្រើប្រាស់ថាមពលកើនឡើងនៃឧបករណ៍ទូរទឹកកកដោយសារតែប្រសិទ្ធភាពផ្លាស់ប្តូរកំដៅថយចុះ ដោយហេតុនេះសម្រេចបាននូវការប្រើប្រាស់ថាមពលកាន់តែមានប្រសិទ្ធភាព។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | បំពង់ធាតុកម្តៅរលាយទឹកកកពីរសម្រាប់ឧបករណ៍ហួតត្រជាក់ឯកតា |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, ប្រភេទ AA, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ក្រុមហ៊ុន | ក្រុមហ៊ុនផលិត/អ្នកផ្គត់ផ្គង់/រោងចក្រ |
| ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់ត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការរលាយម៉ាស៊ីនត្រជាក់ខ្យល់ រូបរាងរូបភាពនៃធាតុកម្តៅរលាយទឹកកកគឺជាប្រភេទ AA (បំពង់ត្រង់ពីរជាន់) ប្រវែងបំពង់តាមតម្រូវការគឺធ្វើតាមទំហំម៉ាស៊ីនត្រជាក់ខ្យល់របស់អ្នក ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកទាំងអស់របស់យើងអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ អង្កត់ផ្ចិតបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់អាចត្រូវបានផលិតឡើង 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកខ្សែសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរាងក៏អាចមានរាងអក្សរ U និងរាងអក្សរ L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ូដែលម៉ាស៊ីនត្រជាក់
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកត្រង់តែមួយ
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ AA
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកករាងអក្សរ U
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកករាង UB
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ B
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ BB
ការរចនាផលិតផលតាមតម្រូវការ
ដើម្បីបំពេញតម្រូវការនៃសេណារីយ៉ូកម្មវិធីផ្សេងៗ លក្ខណៈបច្ចេកទេសនៃឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកបំពង់ពីរអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងដោយផ្អែកលើលក្ខខណ្ឌជាក់ស្តែង។ ឧទាហរណ៍ នៅក្នុងទូរទឹកកកគ្រួសារតូចៗ ឧបករណ៍កម្តៅទំហំតូចដែលមានថាមពលទាបអាចគ្រប់គ្រាន់។ ខណៈពេលដែលនៅក្នុងកន្លែងផ្ទុកត្រជាក់ឧស្សាហកម្មធំៗ ឧបករណ៍កម្តៅដែលមានថាមពលខ្ពស់ និងគ្របដណ្តប់លើផ្ទៃដីធំជាងត្រូវបានទាមទារ។ លើសពីនេះ អាស្រ័យលើទំហំដំឡើង និងបរិយាកាសប្រើប្រាស់ រាងបំពង់កម្តៅផ្សេងៗគ្នា (ដូចជាបំពង់ត្រង់ បំពង់រាងអក្សរ U ។ល។) និងប្រភេទសម្ភារៈ (ដូចជាដែកអ៊ីណុក ទង់ដែង ។ល។) អាចត្រូវបានជ្រើសរើសដើម្បីសម្របខ្លួនទៅនឹងលក្ខខណ្ឌការងារជាក់លាក់។
ការអនុវត្តផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ទូរទឹកកក គឺជាសមាសធាតុសំខាន់មួយដែលមិនអាចខ្វះបាននៅក្នុងឧបករណ៍ទូរទឹកកកទំនើប និងប្រព័ន្ធម៉ាស៊ីនត្រជាក់។ មុខងារស្នូលរបស់ពួកវាគឺផ្តល់កំដៅបន្ថែមដើម្បីរលាយទឹកកកដែលបង្កើតឡើងនៅលើផ្ទៃនៃម៉ាស៊ីនបង្ហាប់ ដោយហេតុនេះធានាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពនៃប្រព័ន្ធទូរទឹកកកទាំងមូល។ ក្នុងការអនុវត្តជាក់ស្តែង ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកពីរជាន់នេះត្រូវបានប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងបន្ទប់ផ្ទុកត្រជាក់ ទូរទឹកកក ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ និងសេណារីយ៉ូផ្សេងទៀតដែលត្រូវការបរិយាកាសសីតុណ្ហភាពទាប។
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














