| ឈ្មោះផលិតផល | ធាតុកំដៅបំពង់ Finned |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម ៨.០មម ១០.៧មម |
| សម្ភារៈ | SUS304, 310, 312 |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅដែលមានព្រុយ |
| សាប៉េ | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ទំហំ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ការអនុម័ត | CQC/CE |
| ស្ថានីយ | ជាមួយគែម ឬជាមួយខ្សែនាំមុខ |
| លក្ខណៈបច្ចេកទេសនៃធាតុកំដៅបំពង់ Finned អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន ទំហំ រូបរាង ថាមពល និងវ៉ុលអាចត្រូវបានកំណត់ជាគំនូរ ឬគំរូ ឬរូបភាព។ បំពង់កំដៅដែលមានព្រុយគឺផ្អែកលើបំពង់កំដៅអគ្គិសនីដើមជាមួយនឹងសន្លឹកដែកអ៊ីណុកដែលរុំព័ទ្ធ ដែលបង្កើនមុខងាររលាយកំដៅនៃបំពង់កំដៅនៅពេលកំដៅ ដូច្នេះថាមពលនៃធាតុកំដៅបំពង់ finned គឺខ្ពស់ជាងបំពង់កំដៅដែកអ៊ីណុកធម្មតា។ រាងបំពង់កំដៅដែលមានព្រុយជាធម្មតាយើងផលិតត្រង់តែមួយ ត្រង់ពីរ រាងអក្សរ U រាងអក្សរ W ហើយយើងក៏អាចបង្កើតរាងពិសេសមួយចំនួនផងដែរ ហើយរាងនេះត្រូវផ្ញើគំនូរមកយើងមុនពេលផលិត ឬសាកសួរ។ | |
បំពង់កម្តៅដែលមានព្រុយត្រូវបានផលិតឡើងដោយការធ្វើខ្សែកម្តៅអគ្គិសនីឲ្យមានរាងជាស្ព្រីងតាមភាពធន់ដែលត្រូវការ ហើយបន្ទាប់មកដាក់វានៅចំកណ្តាលខាងក្នុងបំពង់។ គម្លាតរវាងខ្សែកម្តៅអគ្គិសនី និងជញ្ជាំងបំពង់ត្រូវបានបំពេញដោយម្សៅអុកស៊ីដម៉ាញ៉េស្យូមដែលមានអ៊ីសូឡង់ខ្ពស់ ហើយបន្ទាប់មកបិទជិតដោយជែលស៊ីលីកូន។ នេះជារបៀបដែលបំពង់កម្តៅអគ្គិសនីត្រូវបានផលិត។ ដោយសារតម្លៃទាប ការប្រើប្រាស់ងាយស្រួល និងលក្ខណៈគ្មានការបំពុល វាត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយក្នុងឱកាសជាច្រើន។
១. ឧស្សាហកម្មគីមីនៃកំដៅសម្ភារៈគីមី ការសម្ងួតម្សៅមួយចំនួនក្រោមសម្ពាធជាក់លាក់មួយ ដំណើរការគីមី និងការសម្ងួតដោយប្រើម៉ាស៊ីនបាញ់ទឹក សុទ្ធតែអាចសម្រេចបានដោយបំពង់កំដៅអគ្គិសនីដែលមានព្រុយ។
២. កំដៅអ៊ីដ្រូកាបូន រួមទាំងប្រេងឆៅ ប្រេងធ្ងន់ ប្រេងឥន្ធនៈ ប្រេងកម្ដៅ ប្រេងរំអិល និងប៉ារ៉ាហ្វីន។
៣. ទឹកដំណើរការ ចំហាយទឹកឡើងកំដៅខ្លាំង អំបិលរលាយ ឧស្ម័នអាសូត (ខ្យល់) ឧស្ម័នទឹក និងសារធាតុរាវផ្សេងទៀតដែលត្រូវការកំដៅ។
៤. ដោយសារតែម៉ាស៊ីនកម្តៅបំពង់ដែលមានព្រុយប្រើប្រាស់រចនាសម្ព័ន្ធការពារការផ្ទុះកម្រិតខ្ពស់ ឧបករណ៍នេះអាចត្រូវបានប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងគីមី យោធា ប្រេង ឧស្ម័នធម្មជាតិ វេទិកានៅឯនាយសមុទ្រ កប៉ាល់ តំបន់រុករករ៉ែ និងកន្លែងការពារការផ្ទុះផ្សេងទៀត។
វាត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងការផលិតគ្រឿងចក្រ រថយន្ត វាយនភណ្ឌ ម្ហូបអាហារ ឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ និងឧស្សាហកម្មផ្សេងៗទៀត ជាពិសេសនៅក្នុងឧស្សាហកម្មម៉ាស៊ីនត្រជាក់ និងវាំងននខ្យល់។ យោងតាមរបាយការណ៍ ធាតុកំដៅបំពង់ហ្វីលមានលក្ខណៈពិសេសក្នុងការកំដៅប្រេង និងប្រេងឥន្ធនៈ។ ឧបករណ៍កម្តៅអគ្គិសនីហ្វីលត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងឧស្សាហកម្ម និងឧស្សាហកម្មគីមី ដែលជារឿងជាក់ស្តែងសម្រាប់មនុស្សគ្រប់គ្នា។ ជម្រើសនៃបំពង់កំដៅអគ្គិសនីហ្វីលក៏ចាំបាច់ផងដែរ។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













