ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ខ្សែកម្តៅទ្វារបន្ទប់ទូរទឹកកក |
| សម្ភារៈអ៊ីសូឡង់ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| អង្កត់ផ្ចិតខ្សែ | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ល។ |
| ប្រវែងកំដៅ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | 1000mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ពណ៌ | ស, ប្រផេះ, ក្រហម, ខៀវ, ល។ |
| អប្បបរមា | ១០០ ដុំ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ខ្សែភ្លើងកំដៅរលាយ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ប្រវែងខ្សែ វ៉ុល និងថាមពលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅទ្វារបន្ទប់ទូរទឹកកកអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ អង្កត់ផ្ចិតខ្សែអាចជ្រើសរើសបាន 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm និង 4.0mm។ ផ្ទៃខ្សែអាចជាសរសៃកញ្ចក់ អាលុយមីញ៉ូម ឬដែកអ៊ីណុក។ ទីឧបករណ៍កម្តៅខ្សែរលាយទឹកកកផ្នែកកំដៅជាមួយនឹងឧបករណ៍ភ្ជាប់ខ្សែសំណអាចត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ជាមួយក្បាលកៅស៊ូ ឬបំពង់រួញជញ្ជាំងពីរជាន់ អ្នកអាចជ្រើសរើសតាមតម្រូវការប្រើប្រាស់ផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក។ | |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
តួនាទីរបស់ខ្សែកម្តៅទ្វារបន្ទប់ទូរទឹកកកភាគច្រើនត្រូវបានប្រើដើម្បីកំដៅទ្វារ ការពារស៊ុមទ្វារទូរទឹកកកពីការកក ដែលបណ្តាលឱ្យទ្វារទូរទឹកកកមិនអាចបើកបាន។ ដូច្នេះប្រសិនបើវាខូច វាជាការល្អបំផុតក្នុងការជួសជុល ឬជំនួសវា។ ដោយសារតែទូរទឹកកកខ្លួនឯងជាតួទូរទឹកកក សីតុណ្ហភាពខាងក្នុងទាប ហើយក្នុងករណីមានសំណើមខ្ពស់ ផ្នែកជុំវិញប្រអប់ទូរទឹកកកនឹងរួមតូច។ នៅពេលដែលទ្វារត្រូវបានបើក ឧស្ម័នក្តៅ និងត្រជាក់នឹងរួមតូច រួមតូចជុំវិញតួទ្វារ ដើម្បីជៀសវាង ឬបន្ថយល្បឿនតំបន់សើម និងរដូវវស្សា។ ស្ថានភាពខាងលើ ទូរទឹកកកគ្រួសារនៅក្នុងវដ្តទូរទឹកកកដើម្បីបង្កើនឧបករណ៍ប្រឆាំងនឹងទឹកសន្សើម ដែលត្រូវបានដំឡើងនៅសងខាងនៃទ្វារ និងផ្នែកកណ្តាល ការប្រើប្រាស់បំពង់ប្រឆាំងនឹងកំដៅ កាត់បន្ថយភាពខុសគ្នានៃសីតុណ្ហភាពរវាងប្រអប់ និងបរិស្ថានខាងក្រៅ ដើម្បីកាត់បន្ថយ និងលុបបំបាត់ការរួមតូច។ ដូច្នេះ នៅពេលដែលទូរទឹកកកកំពុងដំណើរការ មានកំដៅនៅជុំវិញទ្វារ។ ទោះជាយ៉ាងណាក៏ដោយ ខ្សែកម្តៅទ្វារបន្ទប់ទូរទឹកកកនេះ មិនថាឯកសណ្ឋាន ឬមិនស្មើគ្នាទេ មិនមានឥទ្ធិពលលើអាយុកាលរបស់សំបកទូរទឹកកកទេ។
ការអនុវត្តផលិតផល
រូបភាពរោងចក្រ
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














