| ឈ្មោះផលិតផល | ទូរទឹកកក អាលុយមីញ៉ូម ហ្វីល ឡចំហាយ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| រាង | រាងមូល, ចតុកោណកែង, ត្រីកោណ, ឬផ្ទាល់ខ្លួន |
| វ៉ុល | 12V-230V |
| ថាមពល | ប្ដូរតាមបំណង |
| វ៉ុលធន់ទ្រាំ | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| សម្ភារៈខ្សែសំណ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន, PVC, ល។ |
| ប្រើប្រាស់ | ទូរទឹកកក អាលុយមីញ៉ូម ហ្វីល ឡចំហាយ |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ប្ដូរតាមបំណង |
| កញ្ចប់ | កេស |
| ការអនុម័ត | CE |
| ឧបករណ៍កម្តៅអាលុយមីញ៉ូមសម្រាប់ទូរទឹកកកត្រូវបានផលិតពីខ្សែកម្តៅស៊ីលីកូន ឬខ្សែកម្តៅ PVC ជាឧបករណ៍ផ្ទុកកំដៅ ហើយខ្សែកម្តៅត្រូវបានដាក់រាបស្មើលើកាសែតអាលុយមីញ៉ូម។ ម៉ាស៊ីនកម្តៅអាលុយមីញ៉ូមសម្រាប់រលាយទឹកកក ទំហំវ៉ុល ថាមពល ប្រវែងខ្សែ និងសម្ភារៈអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន។ | |
ឧបករណ៍កម្តៅអាលុយមីញ៉ូម - ខ្សែកំដៅត្រូវបានស្អិតជាប់នឹងអាលុយមីញ៉ូម។ អាលុយមីញ៉ូមនេះដើរតួជាឧបករណ៍បញ្ជូនកំដៅ។ ឧបករណ៍កម្តៅអាលុយមីញ៉ូមមានការប្រើប្រាស់ជាច្រើនដោយសារតែភាពបត់បែន ភាពធន់នឹងសំណើម ភាពធន់ទៅនឹងសំណើម ភាពធន់ និងតម្លៃសមរម្យ។ ទូរទឹកកកដែលមិនសាយសត្វដែលប្រើជាទូទៅបំផុត។ ឧបករណ៍កម្តៅកញ្ចក់ គឺជាឧបករណ៍អគ្គិសនីតូចៗ និងឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទផ្សេងៗគ្នាអាស្រ័យលើកម្មវិធី សីតុណ្ហភាពដែលត្រូវការ ដង់ស៊ីតេថាមពល ការសាងសង់។ល។
១. ដំណោះស្រាយសេដ្ឋកិច្ច
2. លក្ខណៈបច្ចេកទេសអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ
៣. ធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវទំនាក់ទំនងលើផ្ទៃ
៤. កំដៅផ្ទៃធំៗ
៥. ការផ្ទេរកំដៅប្រសើរឡើង
៦. អាយុកាលវាលវែង
៧. ថ្លៃដើមអភិវឌ្ឍន៍ទាប
៨. គ្មានឧបករណ៍ពិសេសទេ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













