| ឈ្មោះផលិតផល | ខ្សែកំដៅទូរទឹកកកកៅស៊ូស៊ីលីកូនដែលមានគុណភាពខ្ពស់ |
| អង្កត់ផ្ចិតខ្សែ | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ថាមពល | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M ឬប្ដូរតាមបំណង |
| វ៉ុល | ១១០វ៉ុល-២៣០វ៉ុល |
| សម្ភារៈ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| ប្រវែង | ០.៥ ម៉ែត្រ ១ ម៉ែត្រ ២ ម៉ែត្រ ៣ ម៉ែត្រ ឬតាមតម្រូវការ |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ស្តង់ដារគឺ 1000mm ឬផ្ទាល់ខ្លួន |
| ពណ៌ | ស ក្រហម ឬប្ដូរតាមបំណង។ (ពណ៌ស្តង់ដារគឺក្រហម) |
| ផ្សាភ្ជាប់ជាមួយថ្នាំ | ក្បាលកៅស៊ូ ឬអាចរួញបាន |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE |
| ខ្សែកំដៅ | លួស Nichrome ឬ CuNi |
| សីតុណ្ហភាពផ្ទៃអតិបរមា | ២០០អង្សាសេ |
| សីតុណ្ហភាពផ្ទៃអប្បបរមា | -៣០អង្សាសេ |
| ១. សម្រាប់ខ្សែកំដៅទូរទឹកកក (ផលិតផលតំណភ្ជាប់) ផ្នែកតភ្ជាប់នៃខ្សែកំដៅ និងខ្សែសំណត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយកៅស៊ូបិទជិតសម្ពាធក្តៅ ដែលវិធីនេះមានប្រសិទ្ធភាពការពារទឹកជ្រាបល្អ។ ប្រសិនបើអ្នកប្រើខ្សែកំដៅសម្រាប់រលាយទឹកកក នេះជាវិធីល្អបំផុត។ ក្រៅពីនេះ យើងក៏មានវិធីផ្សាភ្ជាប់ដោយបំពង់រួញផងដែរ យើងនឹងប្រើបំពង់រួញជញ្ជាំងពីរសម្រាប់ផ្នែកភ្ជាប់ ជញ្ជាំងខាងក្នុងមានកាវ ហើយក៏មានប្រសិទ្ធភាពការពារទឹកជ្រាបផងដែរ។ 2. ខ្សែកម្តៅរលាយរបស់យើងមិនមានខ្សែស្តង់ដារទេ ប្រវែងខ្សែកម្តៅ ប្រវែងខ្សែសំណ ថាមពល និងវ៉ុលអាចប្ដូរតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជនបាន។ ៣. យើងក៏មានខ្សែកម្តៅរលាយទឹកកកដែលមានស្រទាប់ខ្ចោ មានខ្សែកម្តៅខ្ចោសរសៃកញ្ចក់ និងខ្សែកម្តៅខ្ចោដែកអ៊ីណុក និងខ្សែកម្តៅដែលមានអ៊ីសូឡង់ខ្ចោអាលុយមីញ៉ូម ហើយលក្ខណៈបច្ចេកទេសទាំងអស់ក៏អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងផងដែរ។ | |
ប្រវែងខ្សែកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកុនអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន អង្កត់ផ្ចិតខ្សែជាទូទៅមាន 2.5 ម.ម, 3.0 ម.ម, 4.0 ម.ម។ល។ ផ្នែកតភ្ជាប់នៃខ្សែនាំមុខ និងខ្សែកំដៅត្រូវបានផលិតពីត្រាសម្ពាធក្តៅក្បាលកៅស៊ូ ដែលភាគច្រើនត្រូវបានប្រើនៅក្នុងស៊ុមទ្វារទូទឹកកក ឬបន្ទះរលាយទឹកកក ដែលមានប្រសិទ្ធភាពការពារទឹកជ្រាបល្អ។ ឧបករណ៍កម្តៅខ្សែរលាយទឹកកកក៏អាចបន្ថែមខ្សែសរសៃកញ្ចក់ ដែកអ៊ីណុក និងខ្សែអាលុយមីញ៉ូមនៅលើផ្ទៃស្រទាប់ស៊ីលីកុនផងដែរ។ វាអាចបង្កើនភាពធន់នៃផ្ទៃរលាយទឹកកក និងកំដៅ និងការពារវត្ថុមុតស្រួចពីការកាត់។ ឧបករណ៍កម្តៅខ្សែស៊ីលីកុនអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ និងទាប -30-200 ℃ ភាពធន់នឹងភាពចាស់ ភាពធន់នឹងអាស៊ីត និងអាល់កាឡាំង ការអនុវត្តទឹកជ្រាប និងលក្ខណៈសម្បត្តិអគ្គិសនីផ្សេងៗត្រូវបានអនុវត្តលើខ្សែកៅស៊ូស៊ីលីកុន ហើយអាយុកាលសេវាកម្មយូរជាង។
ស័ក្តិសមជាចម្បងសម្រាប់តំបន់ត្រជាក់ មុខងារចម្បងនៃខ្សែក្រវ៉ាត់កម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនពន្លឺព្រះអាទិត្យគឺអ៊ីសូឡង់បំពង់ទឹកក្តៅ ការរលាយ ព្រិល និងមុខងារផ្សេងៗទៀត។ ខ្សែកម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនមានសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ធន់នឹងភាពត្រជាក់ ធន់នឹងភាពចាស់ និងលក្ខណៈផ្សេងៗទៀត។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។












