ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកការពារទឹកកម្រិត IP67 គឺជាឧបករណ៍ដែលត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេស ដែលមានមុខងារស្នូលរបស់វាគឺបង្កើតកំដៅតាមរយៈខ្សែភ្លើងធន់នឹងកំដៅ ដោយហេតុនេះរលាយស្រទាប់សាយសត្វដែលបង្កើតឡើងនៅលើផ្ទៃនៃឧបករណ៍ផ្ទុកត្រជាក់ ឬទូរទឹកកកយ៉ាងឆាប់រហ័ស។ ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកនេះជាធម្មតាត្រូវបានបំពាក់ដោយអគ្គិសនី ហើយអាចផ្តល់នូវដំណោះស្រាយរលាយទឹកកកប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពសម្រាប់ប្រព័ន្ធទូរទឹកកកផ្សេងៗ។
នៅក្នុងបន្ទប់ផ្ទុកត្រជាក់ ឬឧបករណ៍ទូរទឹកកក ការបង្កើតជាទឹកកកគឺជាបញ្ហាទូទៅមួយ។ ការប្រមូលផ្តុំនៃទឹកកកអាចកាត់បន្ថយប្រសិទ្ធភាពប្រតិបត្តិការរបស់ឧបករណ៍យ៉ាងច្រើន បង្កើនការប្រើប្រាស់ថាមពល និងអាចនាំឱ្យមានការធ្លាក់ចុះនៃដំណើរការ ឬការបរាជ័យ។ ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកកម្រិត IP67 សម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ត្រូវបានរចនាឡើងជាពិសេសដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហានេះ។ វាមិនត្រឹមតែរលាយស្រទាប់ទឹកកកបានយ៉ាងឆាប់រហ័សប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងកែតម្រូវពេលវេលា និងសីតុណ្ហភាពកំដៅដោយស្វ័យប្រវត្តិតាមរយៈប្រព័ន្ធត្រួតពិនិត្យរួមបញ្ចូលគ្នា ដោយធានាថាឧបករណ៍នៅតែស្ថិតក្នុងស្ថានភាពការងារល្អបំផុត។ បើប្រៀបធៀបទៅនឹងវិធីសាស្ត្ររលាយទឹកកកដោយដៃបែបប្រពៃណី ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹករលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ជួយកាត់បន្ថយតម្រូវការសម្រាប់អន្តរាគមន៍ដោយដៃយ៉ាងខ្លាំង កាត់បន្ថយថ្លៃថែទាំ និងកាត់បន្ថយអាំងតង់ស៊ីតេកម្លាំងពលកម្ម។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកការពារទឹកកម្រិត IP67 ជាមួយក្បាលកៅស៊ូស៊ីលីកុន |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, ប្រភេទ AA, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ឧបករណ៍កម្តៅសម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ក្រុមហ៊ុន | ក្រុមហ៊ុនផលិត/អ្នកផ្គត់ផ្គង់/រោងចក្រ |
| ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកកម្រិត IP67 សម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការរលាយត្រជាក់ខ្យល់ ប្រវែងបំពង់តាមតម្រូវការគឺធ្វើតាមទំហំម៉ាស៊ីនត្រជាក់របស់អ្នក ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹករលាយទាំងអស់របស់យើងអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ អង្កត់ផ្ចិតបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកដែលមិនជ្រាបទឹកអាចត្រូវបានផលិតឡើង 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកខ្សែសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរាងក៏អាចមានរាងអក្សរ U និងរាងអក្សរ L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ូដែលម៉ាស៊ីនត្រជាក់
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកត្រង់តែមួយ
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ AA
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកករាងអក្សរ U
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកករាង UB
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ B
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកប្រភេទ BB
លក្ខណៈពិសេសផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកឯកតាត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងទូរទឹកកក ទូរបង្កក បន្ទប់ផ្ទុកត្រជាក់ និងកន្លែងផ្ទុកត្រជាក់ធំៗ។ ដើម្បីបំពេញតម្រូវការរបស់ឧបករណ៍ផ្សេងៗ រាងរបស់ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់រលាយទឹកកកអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងទៅតាមការប្រើប្រាស់ជាក់លាក់។ រាងទូទៅរបស់ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកករួមមានប្រភេទបំពង់ត្រង់តែមួយ ប្រភេទ AA (បំពង់ត្រង់ពីរ) រាងអក្សរ U និងប្រភេទ L។ល។ ការរចនារាងផ្សេងៗគ្នារបស់ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកទាំងនេះអាចសមនឹងរចនាសម្ព័ន្ធរបស់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ខ្យល់បានល្អ ដែលធានាបាននូវប្រសិទ្ធភាពកំដៅឯកសណ្ឋាន និងប្រសិទ្ធភាព។
១. សម្ភារៈបំពង់៖ SUS304, SUS316, SUS310S, ល។
2. អង្កត់ផ្ចិតបំពង់៖ 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, ល។
៣. វ៉ុល៖ ១១០-៣៨០ វ៉ុល
៤. ថាមពល៖ ៣០០-៤០០វ៉ាត់/ម៉ែត្រ ឬតាមតម្រូវការ
៥. រូបរាង៖ រូបរាងរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង
៦. ប្រវែងខ្សែនាំមុខ៖ ៦០០ មីលីម៉ែត្រ ឬប្ដូរតាមបំណង
7. វិធីផ្សាភ្ជាប់៖ ក្បាលកៅស៊ូស៊ីលីកូន ឬបំពង់រួញដែលអាចផ្សាភ្ជាប់បាន
ទំហំនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកដែលមិនជ្រាបទឹកកម្រិត IP67 ក៏អាចត្រូវបានកែតម្រូវតាមតម្រូវការជាក់លាក់របស់អតិថិជនផងដែរ។ ឧទាហរណ៍ ប្រវែងនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងដោយផ្អែកលើទំហំពិតប្រាកដនៃម៉ាស៊ីនត្រជាក់អង្គភាព ដើម្បីសម្រេចបាននូវភាពសមស្របបំផុតក្នុងការដំឡើង។ ទន្ទឹមនឹងនេះ ជាធម្មតាមានជម្រើសស្តង់ដារពីរសម្រាប់អង្កត់ផ្ចិតនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកក៖ 6.5mm និង 8.0mm។ អ្នកប្រើប្រាស់អាចជ្រើសរើសលក្ខណៈបច្ចេកទេសសមស្របដោយផ្អែកលើដែនកំណត់ទំហំ និងតម្រូវការថាមពលរបស់ឧបករណ៍។ ដើម្បីធានាបាននូវសុវត្ថិភាព ផ្នែកនៃបំពង់កំដៅដែលមានខ្សែនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយគម្របកៅស៊ូ ដើម្បីការពារទឹកមិនឱ្យចូល និងពន្យារអាយុកាលសេវាកម្មរបស់វា។
ការអនុវត្តផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកការពារទឹក IP67 មានកម្មវិធីជាច្រើនប្រភេទ។ ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកជាធម្មតាត្រូវបានប្រើនៅក្នុងទូរបង្កក ទូតាំងបង្ហាញ ឧបករណ៍ផ្ទុកត្រជាក់ ឧបករណ៍ទូរទឹកកក និងឧបករណ៍ផ្សេងទៀតដែលត្រូវការទូរទឹកកក។ ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកអាចពន្យារអាយុកាលសេវាកម្មរបស់ឧបករណ៍ និងការពារការកកនៅលើផ្ទៃឧបករណ៍ ឬកន្លែងផ្ទុកត្រជាក់បានយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព ជាពិសេសនៅក្នុងតំបន់ដែលមានសំណើមខ្ពស់។
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314















