| ឈ្មោះផលិតផល | ធាតុកំដៅឡ អ្នកផ្គត់ផ្គង់ម៉ាស៊ីនកម្តៅមើមចិន |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម |
| សម្ភារៈ | SUS304,316,321,310S,316,316L, Incoloy840/800 |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅឡ |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| រាង | ប្ដូរតាមបំណង |
| ការអនុម័ត | CE / CQC |
| ម៉ាស៊ីនកម្តៅ JlNGWEl គឺជាអ្នកផ្គត់ផ្គង់ម៉ាស៊ីនកម្តៅមើមរបស់ប្រទេសចិន ធាតុកំដៅចង្ក្រានអាចត្រូវបានផលិតតាមតម្រូវការរបស់អ្នក សម្ភារៈបំពង់អាចត្រូវបានជ្រើសរើសពីដែកអ៊ីណុក 304 ឬ SS32l និងផ្សេងៗទៀត។ រូបរាង និងទំហំធាតុកំដៅចង្ក្រានអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង អ្នកអាចផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពមកយើង (ទំហំដែលត្រូវការបង្ហាញក្នុងរូបភាព) យើងអាចផលិតដូចគ្នា។ វ៉ុលធាតុកំដៅឡគឺប្រហែល 110V, 115V, 120V, 220V ឬ 230V ដោយធ្វើតាមកន្លែងប្រើប្រាស់របស់អ្នក សូមជ្រើសរើសវ៉ុលត្រឹមត្រូវ ម៉ាស៊ីនកម្តៅឡរបស់យើង MOQ គឺយ៉ាងហោចណាស់ 120pcs បរិមាណច្រើនតម្លៃនឹងថោកជាង។ | |
ធាតុកំដៅឡគឺជាឧបករណ៍កំដៅដែលមាននៅក្នុងចង្ក្រានអគ្គិសនីផ្ទះបាយ។ ដូចគ្នានឹងធាតុម៉ាស៊ីនអាំងនំប៉័ងដែរ ធាតុកំដៅឡហ្គាសបំលែងចរន្តអគ្គិសនីទៅជាកំដៅ និងចរន្តអគ្គិសនីហូរតាមរយៈធាតុដុតនំសម្រាប់ឡ។ ជម្រើសដ៏ល្អបំផុតគឺធាតុកំដៅឡហ្គាសដែលធ្វើពីដែកអ៊ីណុក ព្រោះវាប្រើប្រាស់បានយូរ និងមានស្ថេរភាពនៅពេលកំដៅ។ ធាតុកំដៅសម្រាប់ចង្ក្រាន Hotpoint ត្រូវបានបំពាក់ដោយកុងតាក់ការពារសីតុណ្ហភាពលើស ឬឧបករណ៍ចាប់សញ្ញាសីតុណ្ហភាព។ ធាតុកំដៅសម្រាប់ចង្ក្រានមានដំណើរការរលាយកំដៅល្អ និងប្រសិទ្ធភាពកំដៅខ្ពស់។
1. មានជម្រើសស្ថានីយជាច្រើនដែលអាចរកបាន
2. យើងផ្តល់ជូននូវម៉ូដែលស្តង់ដារ ក៏ដូចជាម៉ូដែលតាមតម្រូវការ
៣. ប្រើប្រាស់បានយូរ និងមានអាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរជាង
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













