ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ខ្សែកំដៅខ្សែរលាយទឹកកក PVC |
| សម្ភារៈអ៊ីសូឡង់ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| អង្កត់ផ្ចិតខ្សែ | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ល។ |
| ប្រវែងកំដៅ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | 1000mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ពណ៌ | ស, ប្រផេះ, ក្រហម, ខៀវ, ល។ |
| អប្បបរមា | ១០០ ដុំ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ខ្សែភ្លើងកំដៅរលាយ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ប្រវែងខ្សែកំដៅខ្សែរលាយទឹកកក PVC វ៉ុល និងថាមពលអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ អង្កត់ផ្ចិតខ្សែអាចត្រូវបានជ្រើសរើស 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm និង 4.0mm។ ផ្ទៃខ្សែអាចជាសរសៃកញ្ចក់ អាលុយមីញ៉ូម ឬដែកអ៊ីណុក។ ទីឧបករណ៍កម្តៅខ្សែរលាយទឹកកកផ្នែកកំដៅជាមួយនឹងឧបករណ៍ភ្ជាប់ខ្សែសំណអាចត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ជាមួយក្បាលកៅស៊ូ ឬបំពង់រួញជញ្ជាំងពីរជាន់ អ្នកអាចជ្រើសរើសតាមតម្រូវការប្រើប្រាស់ផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក។ | |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅខ្សែ PVC defrost គឺជាប្រភេទថ្មីនៃសម្ភារៈកម្តៅបច្ចេកវិទ្យាខ្ពស់ ដែលមានលក្ខណៈធន់នឹងការច្រេះ ធន់នឹងអុកស៊ីតកម្ម អត្រាបំប្លែងកំដៅខ្ពស់ អាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ។ល។ វាមានដំណើរការសុវត្ថិភាពខ្ពស់ជាមួយនឹងចរន្តលេចធ្លាយ 0.0.02MA។ ផលិតផលនេះបានឆ្លងកាត់ការធ្វើតេស្តទម្លុះផ្កាភ្លើងអគ្គិសនី 4kV ក្នុងអំឡុងពេលផលិត ដូច្នេះអ្នកអាចប្រើវាដោយគ្មានការព្រួយបារម្ភ។ ខ្សែកំដៅ PVC មានកម្មវិធីជាច្រើន រួមទាំងកំដៅលំនៅដ្ឋាន និងវីឡា កំដៅអគារការិយាល័យ កំដៅសាលារៀន កំដៅមន្ទីរពេទ្យ កំដៅសាលាមត្តេយ្យ អ៊ីសូឡង់បំពង់ រលាយព្រិលតាមផ្លូវជាដើម។ វ៉ុលចាប់ពី 12V ដល់ 220V អាចប្រើបាន។
គុណសម្បត្តិផលិតផល
1. វាឡើងកំដៅយ៉ាងលឿន និងមានប្រសិទ្ធភាពបំលែងអគ្គិសនីទៅជាកំដៅ 99% ឬច្រើនជាងនេះ ដែលជួយសន្សំសំចៃអគ្គិសនី និងថាមពល។
2. អត្រាវិទ្យុសកម្មអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដឆ្ងាយខ្ពស់ វិទ្យុសកម្មអ៊ីនហ្វ្រារ៉េដឆ្ងាយសីតុណ្ហភាពទាប 8-15 ម៉ែត្រ មានប្រយោជន៍ដល់រាងកាយមនុស្ស។
៣. ធាតុកំដៅមានលក្ខណៈសម្បត្តិប្រឆាំងអុកស៊ីតកម្មល្អ ហើយងាយនឹងចាស់ជាងវ័យ ដែលធ្វើឱ្យវាប្រើប្រាស់បានយូរ និងប្រើប្រាស់បានយូរ។
៤. តម្លៃធន់ទ្រាំមានស្ថេរភាព កំដៅស្មើគ្នា ហើយសីតុណ្ហភាពកំដៅ និងថាមពលកំដៅអាចត្រូវបានកែតម្រូវ និងគ្រប់គ្រងតាមប្រវែងខ្សែ និងវ៉ុល។
៥. កម្លាំងទាញខ្ពស់។ ក្រោមផ្ទៃផ្ទុកចរន្តដែលអនុញ្ញាតដូចគ្នា កម្លាំងទាញនៃជាតិសរសៃកាបូនគឺខ្ពស់ជាងខ្សែដែកពី ៦-១០ ដង ហើយវានឹងមិនបាក់អំឡុងពេលប្រើទេ ដូច្នេះកម្លាំងទាញមិនផ្លាស់ប្តូរអំឡុងពេលដំណើរការកំដៅអគ្គិសនីទេ។
៦. គ្មានការផ្ទុះកើតឡើងនៅពេលដែលខ្សែភ្លើងដាច់ ដែលការពារការកើតឡើងនៃអគ្គីភ័យបានយ៉ាងមានប្រសិទ្ធភាព។
7. វាមានទម្ងន់ស្រាល កាត់បន្ថយទម្ងន់នៃគ្រឿងបន្លាស់ប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ដោយហេតុនេះធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវដំណើរការបច្ចេកទេសនៃគ្រឿងបន្លាស់។
៨. លក្ខណៈសម្បត្តិគីមីមានស្ថេរភាព (ធន់នឹងការច្រេះ និងអុកស៊ីតកម្ម)។ នៅពេលដែលកម្តៅក្នុងបរិយាកាសគ្មានអុកស៊ីសែនរហូតដល់ 3000 អង្សាសេ លក្ខណៈសម្បត្តិមេកានិចរបស់វាមិនផ្លាស់ប្តូរតាមមធ្យោបាយណាមួយឡើយ ដោយយកឈ្នះលើគុណវិបត្តិនៃកម្លាំងទាប និងអុកស៊ីតកម្មងាយស្រួល និងការឆេះនៅសីតុណ្ហភាពខ្ពស់នៃខ្សែដែក PTC និងឧបករណ៍កម្តៅអគ្គិសនីស៊ីលីកុនកាប៊ីត។ កំដៅអគ្គិសនី។
៩. អាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ - ធាតុកំដៅជាតិសរសៃកាបូនមានអាយុកាលប្រើប្រាស់ដូចគ្នានឹងអគារដែរ។
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














