ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | បំពង់កំដៅរលាយទឹកកក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| បំពង់កំដៅ Defrost ទូរទឹកកកត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការ defrosting ត្រជាក់ខ្យល់, រូបរាងរូបភាពនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកជាប្រភេទ AA (បំពង់ត្រង់ពីរ) ប្រវែងបំពង់តាមតម្រូវការ ស្របតាមទំហំម៉ាស៊ីនត្រជាក់របស់អ្នក ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកទាំងអស់របស់យើងអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ ដែកអ៊ីណុកបំពង់កំដៅ defrost សម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ខ្យល់អង្កត់ផ្ចិតបំពង់អាចត្រូវបានផលិតឡើង 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកលួសសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរូបរាងក៏អាចមានរាងអក្សរ U និងរាងអក្សរ L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
បំពង់កម្តៅសម្រាប់រលាយទឹកកកគឺជាសមាសធាតុកម្តៅឯកទេសដែលជាទូទៅផលិតពីដែកអ៊ីណុកដែលមានគុណភាពខ្ពស់ (SUS តំណាងឱ្យ Stainless Steel) ដែលត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីយកការកកកុញនៃការកកកុញនៅខាងក្នុងអង្គភាពទូរទឹកកក។ ឧបករណ៍កម្តៅសម្រាប់រលាយទឹកកកត្រូវបានផលិតពីដែកអ៊ីណុកដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ជាញឹកញាប់ SUS304 ឬ SUS316 ដែលល្បីល្បាញដោយសារភាពធន់នឹងការច្រេះ ភាពធន់ និងចរន្តកម្ដៅដ៏ល្អឥតខ្ចោះ។ ដែកអ៊ីណុកធ្វើឱ្យវាស័ក្តិសមសម្រាប់បរិស្ថានដែលជួបប្រទះនឹងការប្រែប្រួលសីតុណ្ហភាព សំណើម និងការប៉ះពាល់នឹងភាពត្រជាក់យូរ។
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ូដែលម៉ាស៊ីនត្រជាក់
លក្ខណៈពិសេសផលិតផល
១. ថាមពល និងប្រសិទ្ធភាព៖
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកត្រូវបានធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងដើម្បីផ្តល់កំដៅប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពដើម្បីរលាយទូទឹកកកដោយមិនចាំបាច់ប្រើប្រាស់ថាមពលច្រើនពេក។ ថាមពលវ៉ាត់នេះគឺសមរម្យសម្រាប់ទូទឹកកកពាណិជ្ជកម្មដែលត្រូវការតុល្យភាពរវាងថាមពល និងប្រសិទ្ធភាព។
២. សម្ភារៈ និងភាពធន់៖
សំណង់ដែកអ៊ីណុក (SUS) ផ្តល់នូវភាពធន់ខ្ពស់ ជាពិសេសនៅក្នុងបរិយាកាសត្រជាក់ និងសើម ដែលកាត់បន្ថយហានិភ័យនៃការច្រេះ និងការពាក់។ ដែកអ៊ីណុក SUS ត្រូវបានគេស្គាល់ដោយសារចរន្តកំដៅដ៏ល្អឥតខ្ចោះ និងភាពធន់នឹងបរិស្ថានដ៏អាក្រក់ ដែលធានាបាននូវដំណើរការដ៏ស៊ីសង្វាក់គ្នា និងអាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ។
៣. យន្តការរលាយទឹកកក៖
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកជាធម្មតាត្រូវបានដំឡើងនៅជុំវិញ ឬនៅជិតឧបករណ៍រំហួត។ ក្នុងអំឡុងពេលវដ្តរលាយទឹកកក វាបង្កើតកំដៅដើម្បីរលាយទឹកកក ឬសាយសត្វដែលកកកុញនៅលើឧបករណ៍រំហួត ដែលរក្សាប្រសិទ្ធភាពនៃប្រព័ន្ធត្រជាក់។ ការរលាយទឹកកកជាប្រចាំគឺមានសារៈសំខាន់សម្រាប់ទូរទឹកកកពាណិជ្ជកម្ម ព្រោះវាការពារការកកកុញ ដែលបើមិនដូច្នេះទេអាចរារាំងលំហូរខ្យល់ និងកាត់បន្ថយប្រសិទ្ធភាពត្រជាក់។
ការអនុវត្តផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរំលាយទឹកកក SUS ត្រូវបានប្រើប្រាស់នៅក្នុងកម្មវិធីទូរទឹកកកពាណិជ្ជកម្មជាច្រើន ដើម្បីទប់ស្កាត់ការកកកកលើឧបករណ៍រំហួត ដែលជួយបង្កើនប្រសិទ្ធភាពត្រជាក់ និងធានាបាននូវស្ថេរភាពសីតុណ្ហភាព។ កម្មវិធីសំខាន់ៗរួមមាន៖
១. ទូរទឹកកក និងទូរទឹកកកសម្រាប់ពាណិជ្ជកម្ម៖ ជាទូទៅមានលក់នៅក្នុងផ្សារទំនើប ភោជនីយដ្ឋាន និងហាងលក់ទំនិញងាយស្រួល ដែលវាការពារទឹកកកមិនឲ្យស្ទះចរន្តខ្យល់ និងរក្សាប្រព័ន្ធត្រជាក់ឲ្យមានប្រសិទ្ធភាព។
២. ការផ្ទុកត្រជាក់ និងឃ្លាំង៖ ចាំបាច់នៅក្នុងអង្គភាពផ្ទុកធំៗសម្រាប់ការរក្សាទុកអាហារ ដោយការពារការកកកុញនៃទឹកកក ដែលអាចនាំឱ្យមានការថែទាំថ្លៃដើម និងការប្រែប្រួលសីតុណ្ហភាព។
៣. ទូរទឹកកកឱសថ៖ រក្សាសីតុណ្ហភាពឱ្យមានស្ថេរភាពនៅក្នុងមន្ទីរពិសោធន៍ និងឱសថស្ថាន ដែលការធ្វើឱ្យត្រជាក់ជាប់លាប់គឺមានសារៈសំខាន់សម្រាប់ការរក្សាទុកវ៉ាក់សាំង និងថ្នាំ។
៤. ទូរទឹកកកភេសជ្ជៈ និងម៉ាស៊ីនផលិតទឹកកក៖ រក្សាម៉ាស៊ីនមិនឱ្យកក ដែលធានាបាននូវភាពមើលឃើញច្បាស់លាស់សម្រាប់ទូរទឹកកកដែលបង្ហាញ និងប្រតិបត្តិការដែលមិនមានការរំខាននៅក្នុងម៉ាស៊ីនផលិតទឹកកក។
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314















