ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ឧបករណ៍កម្តៅធន់នឹងការរលាយទឹកកកជាមួយហ្វុយស៊ីប 238C2216G013 |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ឧបករណ៍កម្តៅ Resistent Defrost Heater ជាមួយហ្វុយស៊ីប 238C2216G013 ត្រូវបានប្រើសម្រាប់ទូរទឹកកក ឬទូរទឹកកក ម៉ាស៊ីនកម្តៅរូបភាពបានបន្ថែមហ្វុយស៊ីបពីរ ដែលមានប្រវែងឧបករណ៍កម្តៅ defrost 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 51cm។ ម៉ាស៊ីនកម្តៅ defrost របស់យើងទាំងអស់អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ ដែកអ៊ីណុកបំពង់កំដៅ defrost សម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ខ្យល់អង្កត់ផ្ចិតបំពង់អាចត្រូវបានផលិតឡើង 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកលួសសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរូបរាងក៏អាចមានរាងអក្សរ U និងរាងអក្សរ L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកជាមួយហ្វុយស៊ីប 238C2216G013 ដែលត្រូវបានគេស្គាល់ផងដែរថាជាបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកក ឬឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកក គឺជាប្រភេទធាតុកម្តៅអគ្គិសនីដែលប្រើក្នុងឧបករណ៍ទូរទឹកកក ដែលភាគច្រើនប្រើក្នុងម៉ាស៊ីនត្រជាក់ផ្ទុកត្រជាក់ ទូតាំងបង្ហាញទូរទឹកកក និងឧបករណ៍ផ្សេងៗទៀត ដើម្បីដោះស្រាយបញ្ហាសាយសត្វនៅលើផ្ទៃនៃហួត។ សាយសត្វនឹងរារាំងលំហូរខ្យល់ និងប៉ះពាល់ដល់ប្រសិទ្ធភាពត្រជាក់ ដូច្នេះវាត្រូវការរលាយទឹកកកជាប្រចាំ។ បំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកដោយការរលាយទឹកកកអគ្គិសនី បំពង់កម្តៅអគ្គិសនីត្រូវបានប្រើដើម្បីកំដៅស្រទាប់សាយសត្វនៅលើផ្ទៃឧបករណ៍ ដើម្បីរលាយវាដើម្បីសម្រេចបាននូវគោលបំណងនៃការរលាយទឹកកក។
គោលការណ៍ការងាររបស់ឧបករណ៍កម្តៅ Defrost ជាមួយហ្វុយស៊ីបគឺកំដៅស្រទាប់សាយសត្វនៅលើផ្ទៃនៃ evaporator តាមរយៈបំពង់កំដៅអគ្គិសនីដើម្បីរលាយវា។ បំពង់កំដៅអគ្គិសនីជាធម្មតាត្រូវបានផលិតពីបំពង់ដែកអ៊ីណុក 304 ជាសំបក ខ្សែកំដៅអគ្គិសនីយ៉ាន់ស្ព័រជាតួកំដៅ ហើយផ្នែកខាងក្នុងត្រូវបានបំពេញដោយម្សៅអុកស៊ីដម៉ាញ៉េស្យូមក្រាស់ជាឧបករណ៍អ៊ីសូឡង់។ ការរចនានេះអាចឱ្យបំពង់កំដៅអគ្គិសនីដំណើរការបានយ៉ាងមានស្ថេរភាពក្នុងបរិយាកាសសីតុណ្ហភាពទាប ដែលធានាបាននូវប្រសិទ្ធភាពរលាយទឹកកក។
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ូដែលម៉ាស៊ីនត្រជាក់
ការដំឡើង និងការថែទាំ
នៅពេលដំឡើងបំពង់កំដៅរលាយបន្ទប់ត្រជាក់ ចាំបាច់ត្រូវធានាថាវាស្ថិតនៅជិតផ្ទៃហួតដើម្បីធានាបាននូវប្រសិទ្ធភាពកំដៅ។ ទាក់ទងនឹងការថែទាំ សូមពិនិត្យមើលស្ថានភាពប្រតិបត្តិការនៃបំពង់កំដៅជាប្រចាំ ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតារបស់វា និងជៀសវាងគ្រោះថ្នាក់សុវត្ថិភាពដែលបណ្តាលមកពីភាពចាស់ ឬការខូចខាត។ លើសពីនេះ សូមសម្អាតផ្ទៃហួតជាប្រចាំ ដើម្បីកាត់បន្ថយលទ្ធភាពនៃការកក និងពន្យារអាយុកាលសេវាកម្មរបស់បំពង់កំដៅ។
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













