| ឈ្មោះផលិតផល | គ្រឿងបន្លាស់ Samsung #DA47-00244U ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម |
| វ៉ុល | ១២០វ៉ុល |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ថាមពល | ១០០វ៉ាត់ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| សម្ភារៈបំពង់ | ដែកអ៊ីណុក 304 |
| ពណ៌បំពង់ | បៃតងចាស់ |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយថង់មួយ ១០០ ដុំក្នុងមួយកេស |
| ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក DA47-00244U សមស្របសម្រាប់ទូរទឹកកក Samsung។ វាមិនមានជាសកលទេ។ ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកអាចដំណើរការជាមួយម៉ូដែលដូចខាងក្រោម៖ ដូចជា RF23HCEDBBC, RF23HCEDBSG, RF23HCEDBSR, RF23HCEDBWW, RF23HCEDTSR, RF23HTEDBSR, RF23R6201DT, RF23R6201SG, RF23R6201SR, RF23R6201WW, RF23R6301SR, RF260BEAEBC និងច្រើនទៀត។ ប្រសិនបើអ្នកមិនប្រាកដថាគ្រឿងបន្លាស់ដែលអ្នកកំពុងបញ្ជាទិញសមនឹងម៉ូដែលរបស់អ្នកឬអត់ទេ សូមទាក់ទងមកយើងខ្ញុំមុនពេលបញ្ជាទិញ។ សូមបញ្ចូលលេខម៉ូដែលរបស់អ្នក។ យើងអាចផ្ទៀងផ្ទាត់ថាគ្រឿងបន្លាស់នោះនឹងសមនឹងម៉ូដែលរបស់អ្នក។ជំនួស PS9603659, AP5914487, 3955643។ងាយស្រួលតំឡើង។ អ្នកអាចរកមើលវីដេអូ YouTube អំពីរបៀបផ្លាស់ប្តូរគ្រឿងបន្លាស់បំពង់កំដៅរលាយទឹកកក DA47-00244U វាមិនពិបាកទាល់តែសោះ។ 1. ផលិត និងសាកល្បងដើម្បីដំណើរការបានល្អដូចគ្រឿងបន្លាស់ម៉ាក OEM ដើម ប៉ុន្តែមានតម្លៃល្អជាងគ្រឿងបន្លាស់ដើមរបស់ក្រុមហ៊ុនផលិតឧបករណ៍ដើមដែលអាចប្រៀបធៀបបាន។ 2. គុណភាព ភាពធន់ និងមុខងារ ក្នុងតម្លៃសមរម្យសម្រាប់ទាំងជាងជួសជុលដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈ និងការជួសជុល DIY នៃឧបករណ៍ផ្ទះបាយនៅផ្ទះ។ យើងផ្តល់ជូនការធានាផលិតកម្មរយៈពេល 1 ឆ្នាំ ដើម្បីធានាការពេញចិត្តរបស់អតិថិជន 100% | |
គ្រឿងបន្លាស់ទូរទឹកកករបស់យើងសម្រាប់កំដៅរលាយទឹកកកត្រូវបានផលិតយ៉ាងល្អិតល្អន់ដោយយកចិត្តទុកដាក់លើព័ត៌មានលម្អិត និងឆ្លងកាត់ការធ្វើតេស្តយ៉ាងម៉ត់ចត់ដើម្បីធានាបាននូវដំណើរការដែលមិនអាចប្រៀបផ្ទឹមបាន។ គ្រឿងបន្លាស់នីមួយៗត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងជាក់លាក់ និងឆ្លងកាត់ការត្រួតពិនិត្យគុណភាពយ៉ាងទូលំទូលាយ ដោយបំពេញតាមស្តង់ដារតឹងរ៉ឹងសម្រាប់ប្រសិទ្ធភាព និងភាពជឿជាក់។ ពឹងផ្អែកលើគ្រឿងបន្លាស់របស់យើងដើម្បីផ្តល់នូវដំណើរការកំពូល ដោយធានាបាននូវភាពធន់ និងមុខងាររយៈពេលវែងសម្រាប់ទូរទឹកកករបស់អ្នក។ ជឿជាក់លើការប្តេជ្ញាចិត្តរបស់យើងចំពោះឧត្តមភាពសម្រាប់តម្រូវការទូរទឹកកករបស់អ្នក។
នៅ JINGWEI យើងគឺជាប្រភពកំពូលរបស់អ្នកសម្រាប់គ្រឿងបន្លាស់ទូរទឹកកកដែលមានគុណភាពខ្ពស់សម្រាប់ឧបករណ៍កម្តៅទឹក ដែលដោះស្រាយបញ្ហាណាមួយបានយ៉ាងឆាប់រហ័ស។ ក្នុងនាមជាអ្នកជំនាញផ្នែកឧបករណ៍ផ្ទះបាយ យើងយល់ពីសារៈសំខាន់នៃការជួសជុលរហ័ស។ ដោយទាញយកអត្ថប្រយោជន៍ពីជំនាញ និងទំនាក់ទំនងជិតស្និទ្ធរបស់យើងជាមួយក្រុមហ៊ុនផលិតដែលមានកេរ្តិ៍ឈ្មោះល្អ យើងបន្តណែនាំគ្រឿងបន្លាស់ទូរទឹកកកដែលមានគុណភាពខ្ពស់ជាច្រើនប្រភេទជារៀងរាល់ឆ្នាំ។ នេះធានាថាអ្នកអាចចូលប្រើប្រាស់គ្រឿងបន្លាស់លំដាប់ខ្ពស់ដែលមានតម្លៃសមរម្យ ដែលអនុញ្ញាតឱ្យអ្នកថែទាំ និងជួសជុលឧបករណ៍ផ្ទះបាយបានយ៉ាងងាយស្រួលក្នុងថវិការបស់អ្នក ដោយក្លាយជាវីរបុរស DIY នៃគ្រួសាររបស់អ្នក។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














