| ឈ្មោះផលិតផល | ម៉ាស៊ីនកម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកបន្ទប់ត្រជាក់កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| ទំហំ | ៥ * ៧ ម.ម |
| ប្រវែង | ០.៥ម-២០ម |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹក |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ១០០០មម |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ការអនុម័ត | CE |
| ប្រវែងឧបករណ៍កម្តៅបង្ហូរបន្ទប់ត្រជាក់ដែលយើងមានគឺ 0.5 ម៉ែត្រ, 1.0 ម៉ែត្រ, 1.5 ម៉ែត្រ, 2 ម៉ែត្រ, 3 ម៉ែត្រ, 4 ម៉ែត្រ, 5 ម៉ែត្រ និងបន្តបន្ទាប់ទៀត ថាមពលអាចផលិតបាន 40W/M និង 50W/M ប្រវែងខ្សែសំណគឺ 1000mm។ ប្រវែងឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹក ថាមពល និងវ៉ុលអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន យើងមានស្តុកឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹក 220V ហើយថាមពលគឺ 40W/M។ | |
ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកកៅស៊ូស៊ីលីកូនឡើងកំដៅលឿន និងឯកសណ្ឋាន មានដំណើរការអ៊ីសូឡង់ដែលអាចទុកចិត្តបាន ភាពបត់បែនខ្លាំង មានទំនាក់ទំនងផ្ទាល់ និងជិតស្និទ្ធជាមួយឧបករណ៍កម្តៅ មានដំណើរការការពារទឹកជ្រាបល្អ ធន់នឹងសំណើម និងសារធាតុគីមី គុណភាពមានស្ថេរភាព មិនងាយចាស់ អាចប្រើបានពេញមួយឆ្នាំ។ ស័ក្តិសមសម្រាប់ទូរទឹកកកគ្រប់ប្រភេទ និងបំពង់សម្រាប់រំលាយទឹកកក។
លក្ខណៈសម្បត្តិរចនាសម្ព័ន្ធ៖
(1) ភាគច្រើនផ្សំឡើងពីលួសយ៉ាន់ស្ព័រនីកែល-ក្រូមីញ៉ូម និងសម្ភារៈអ៊ីសូឡង់កៅស៊ូស៊ីលីកូន ឡើងកំដៅលឿន ប្រសិទ្ធភាពកម្ដៅខ្ពស់ និងអាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ។
(2) ខ្សែភ្លើងកម្ដៅអគ្គិសនីរុំស៊ុមស្នូលសរសៃកញ្ចក់ដែលមិនមានជាតិអាល់កាឡាំង អ៊ីសូឡង់សំខាន់គឺកៅស៊ូស៊ីលីកូន ធន់នឹងកម្ដៅល្អ មានដំណើរការអ៊ីសូឡង់ល្អ។
(3) ភាពបត់បែនល្អឥតខ្ចោះ អាចភ្ជាប់ដោយផ្ទាល់ទៅនឹងឧបករណ៍កំដៅ មានទំនាក់ទំនងល្អ កំដៅឯកសណ្ឋាន។
១. ធន់នឹងសីតុណ្ហភាពល្អ។ ទាំងមូលប្រើប្រាស់កៅស៊ូស៊ីលីកូនជាសម្ភារៈអ៊ីសូឡង់ និងចរន្តកំដៅ (រួមទាំងខ្សែភ្លើង) ហើយសីតុណ្ហភាពការងារគឺ -៦០ ដល់ +២០០°C។
2. ចរន្តកំដៅល្អ៖ តាមរយៈការបង្កើតកំដៅ ចរន្តកំដៅដោយផ្ទាល់ ប្រសិទ្ធភាពកំដៅខ្ពស់ កំដៅរយៈពេលខ្លីដើម្បីសម្រេចបានប្រសិទ្ធភាព។
៣. ដំណើរការអគ្គិសនីដែលអាចទុកចិត្តបាន៖ នៅពេលដែលខ្សែក្រវ៉ាត់កំដៅអគ្គិសនីនីមួយៗចាកចេញពីរោងចក្រ វាឆ្លងកាត់ការធ្វើតេស្តធន់ទ្រាំ DC វ៉ុលខ្ពស់ដែលជ្រមុជ និងធន់នឹងអ៊ីសូឡង់យ៉ាងតឹងរ៉ឹង ដើម្បីធានាគុណភាព។
៤. រចនាសម្ព័ន្ធរឹងមាំ ភាពបត់បែន និងងាយស្រួលពត់; រួមបញ្ចូលគ្នាជាមួយផ្នែកកន្ទុយត្រជាក់ទាំងមូល គ្មានចំណុចចង។ រចនាសម្ព័ន្ធសមហេតុផល ងាយស្រួលតំឡើង។
៥. សមត្ថភាពរចនាខ្ពស់៖ ប្រវែងកំដៅ ប្រវែងខ្សែ វ៉ុលដែលបានវាយតម្លៃ និងថាមពលត្រូវបានកំណត់ដោយអ្នកប្រើប្រាស់។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













