| ឈ្មោះផលិតផល | ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកកៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| សម្ភារៈ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| ទទឹង | 20mm, 25mm, 30mm, ល។ |
| ប្រវែងកំដៅ | 0.5M-20M ឬផ្ទាល់ខ្លួន |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | 1000mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ពណ៌ | ស, ប្រផេះ, ក្រហម, ខៀវ, ល។ |
| អប្បបរមា | ១០០ ដុំ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹក |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ទីឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកអាចត្រូវបានប្រើសម្រាប់បំពង់ ហើយក៏អាចត្រូវបានប្រើដើម្បីរលាយបំពង់ខ្យល់របស់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ផងដែរ។ ទទឹងខ្សែក្រវ៉ាត់នៃឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកខ្សែក្រវាត់មានទំហំ 20mm, 25mm, 30mm និងផ្សេងៗទៀត។ ប្រវែងអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងពី 1M ដល់ 20M ប្រវែងផ្សេងទៀតអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ ទីខ្សែក្រវាត់កំដៅបង្ហូរទឹកស៊ីលីកូនអាចផលិតបាន 20W ក្នុងមួយម៉ែត្រ 30W ក្នុងមួយម៉ែត្រ ឬ 40W ក្នុងមួយម៉ែត្រ; ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការប្ដូរតាមបំណងថាមពលផ្សេងទៀត សូមទាក់ទងមកយើងខ្ញុំជាមុន។ | |
ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកខ្សែគឺជាដំណោះស្រាយអ៊ីសូឡង់បំពង់ដ៏ពេញនិយម និងមានប្រសិទ្ធភាព និងប្រឆាំងនឹងការកក។ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់បង្ហូរទឹកមានការប្រែប្រួលសីតុណ្ហភាពខ្លី រយៈពេលស្ថេរភាពកម្ដៅយូរ គឺល្អសម្រាប់ការប្រើប្រាស់រយៈពេលវែង និងប្រើប្រាស់កំដៅតិចជាង (ថាមពលអគ្គិសនី) ជាងកំដៅអគ្គិសនី។
អត្ថប្រយោជន៍នៃខ្សែកំដៅបង្ហូររួមមានប្រសិទ្ធភាពកម្ដៅដ៏អស្ចារ្យ ការប្រើប្រាស់ថាមពលទាប ភាពងាយស្រួលនៃការសាងសង់ និងការដំឡើង ភាពសាមញ្ញនៃការរចនា កង្វះការបំពុល អាយុកាលសេវាកម្មយូរ និងច្រើនទៀត។ ដើម្បីបំពេញតាមតម្រូវការប្រតិបត្តិការធម្មតានៃកំដៅ អ៊ីសូឡង់ ឬការប្រឆាំងនឹងការកក វាដំណើរការដោយចែកចាយកំដៅក្នុងបរិមាណជាក់លាក់មួយតាមរយៈឧបករណ៍តាមដានកំដៅ និងបំពេញបន្ថែមការបាត់បង់បំពង់តាមដានកំដៅដោយការផ្លាស់ប្តូរកំដៅដោយផ្ទាល់ ឬដោយប្រយោល។
បន្ទាប់ពីម៉ាស៊ីនត្រជាក់បានដំណើរការមួយរយៈ ស្លាបកង្ហារនឹងកក ហើយត្រូវតែរលាយដើម្បីបញ្ចេញទឹករលាយចេញពីឃ្លាំងតាមរយៈបំពង់បង្ហូរទឹក។ ក្នុងអំឡុងពេលដំណើរការបង្ហូរទឹក ទឹកច្រើនតែកកនៅក្នុងបំពង់បង្ហូរទឹក ពីព្រោះផ្នែកមួយនៃកម្រិតទឹកស្ថិតនៅក្នុងកន្លែងផ្ទុកត្រជាក់។ វិធីពីរយ៉ាងដើម្បីការពារបញ្ហានេះ គឺត្រូវដំឡើងខ្សែភ្លើងកំដៅនៅក្នុងបំពង់បង្ហូរទឹក និងកំដៅបំពង់បង្ហូរទឹក ដើម្បីឱ្យទឹកបញ្ចេញបានយ៉ាងរលូនបន្ទាប់ពីកក។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














