| ឈ្មោះផលិតផល | ក្រុមហ៊ុនផលិតបន្ទះកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| រាង | ចតុកោណកែង, ស្ករគ្រាប់, មូល, រាងពិសេសណាមួយ |
| វ៉ុល | 12V-230V |
| ថាមពល | មិនអាចលើសពី 2.5W ក្នុងមួយសង់ទីម៉ែត្រការ៉េ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | បន្ទះកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | 500mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| កាវ 3M | អាចបន្ថែមបាន |
| ការអនុម័ត | CE |
| JINGWEI HEATER គឺជាក្រុមហ៊ុនផលិតបន្ទះកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូន ដែលមានបទពិសោធន៍ជាង 20 ឆ្នាំលើការផលិតបន្ទះកំដៅតាមតម្រូវការ ទំហំ និងរូបរាងបន្ទះកំដៅស៊ីលីកូនអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង។ បន្ទះកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនអាចត្រូវបានបន្ថែមកាវ 3M និងការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាព។ ប្រសិនបើអ្នកគ្រាន់តែចង់ឱ្យសីតុណ្ហភាពនៃកម្រាលកំដៅស៊ីលីកូនមិនលើសពីសីតុណ្ហភាពប្រើប្រាស់អតិបរមាដែលបានកំណត់ អ្នកអាចបន្ថែមឧបករណ៍កំណត់សីតុណ្ហភាពតែប៉ុណ្ណោះ តម្លៃនឹងទាបជាងការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាព។ ប្រសិនបើអ្នកគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពនៃកម្រាលកំដៅស៊ីលីកូនជាដំណាក់កាល ឧបករណ៍កំណត់សីតុណ្ហភាពនឹងសមស្របជាងដែនកំណត់សីតុណ្ហភាព។ ហើយឧបករណ៍កម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូន យើងមានការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពពីរប្រភេទ មួយគឺការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពដោយដៃ (ជួរសីតុណ្ហភាពគឺ 0-80℃ និង 30-150℃) មួយទៀតគឺការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពឌីជីថល (ជួរសីតុណ្ហភាពគឺ 0-200℃) មួយនេះអាចកែតម្រូវសីតុណ្ហភាព ហើយការគ្រប់គ្រងឌីជីថលក៏អាចត្រូវបានកែតម្រូវពេលវេលាផងដែរ។ | |
បន្ទះកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនអាចផ្តល់ដង់ស៊ីតេវ៉ាត់ខ្ពស់ ខណៈពេលដែលរក្សាបាននូវភាពបត់បែន។ កំដៅអាចត្រូវបានបញ្ជូនទៅកាន់កន្លែងដែលវាត្រូវការបំផុត។
ឧបករណ៍កម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូននេះអាចធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវការផ្ទេរកំដៅ បង្កើនល្បឿនកំដៅជាមុន និងកាត់បន្ថយតម្រូវការថាមពល។ ដោយសារតែមានសម្ភារៈតិចតួចដើម្បីបំបែកសមាសធាតុចេញពីគ្រឿងបន្លាស់ ការផ្ទេរកំដៅគឺរហ័ស និងមានប្រសិទ្ធភាព។
ឧបករណ៍កម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនដែលពង្រឹងដោយជាតិសរសៃកញ្ចក់ មានកម្លាំងវិមាត្រ និងភាពបត់បែន។ ការសាងសង់ឧបករណ៍កម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនបង្កើតជាឧបករណ៍កម្តៅស្តើងខ្លាំង ដែលធ្វើឱ្យវាសមស្របសម្រាប់កម្មវិធីដែលមានកន្លែងមានកំណត់។ បន្ទះកម្តៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនផ្តល់នូវដំណើរការមានស្ថេរភាព និងមានសមត្ថភាពផ្តល់ថាមពលច្រើនជាងឧបករណ៍កម្តៅអគ្គិសនីប៉ូលីអ៊ីមីត។
១) ឧបករណ៍ផ្ទេរកម្ដៅ;
2) ការពារការខាប់នៅក្នុងម៉ូទ័រ ឬទូឧបករណ៍;
៣) ការបង្ការការកក ឬការខាប់នៅក្នុងប្រអប់ដែលមានឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិច ឧទាហរណ៍៖ ប្រអប់សញ្ញាចរាចរណ៍ ម៉ាស៊ីនដកប្រាក់ដោយស្វ័យប្រវត្តិ បន្ទះត្រួតពិនិត្យសីតុណ្ហភាព ប្រអប់សន្ទះបិទបើកឧស្ម័ន ឬរាវ
៤) ដំណើរការភ្ជាប់សមាសធាតុ
៥) កំដៅដំណើរការឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិក
៦) ឧបករណ៍កែច្នៃអាហារ
៧) ឧបករណ៍កម្តៅម៉ាស៊ីនយន្តហោះ និងឧស្សាហកម្មអាកាសចរណ៍
៨) ស្គរ និងនាវាផ្សេងៗទៀត និងការគ្រប់គ្រងជាតិស្អិត និងការផ្ទុកកៅស៊ូ
៩) ឧបករណ៍វេជ្ជសាស្ត្រ ដូចជាម៉ាស៊ីនវិភាគឈាម ម៉ាស៊ីនដកដង្ហើមវេជ្ជសាស្ត្រ ម៉ាស៊ីនកម្តៅបំពង់សាកល្បង ជាដើម។
១០) ការរឹងនៃស្រទាប់ផ្លាស្ទិច
១១) គ្រឿងកុំព្យូទ័រដូចជាម៉ាស៊ីនបោះពុម្ពឡាស៊ែរ ម៉ាស៊ីនថតចម្លង
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314



