ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ខ្សែកំដៅសម្រាប់រលាយទឹកកក |
| សម្ភារៈអ៊ីសូឡង់ | កៅស៊ូស៊ីលីកូន |
| អង្កត់ផ្ចិតខ្សែ | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, ល។ |
| ប្រវែងកំដៅ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | 1000mm ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ពណ៌ | ស, ប្រផេះ, ក្រហម, ខៀវ, ល។ |
| អប្បបរមា | ១០០ ដុំ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ខ្សែភ្លើងកំដៅរលាយ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ការរលាយទឹកកកប្រវែងខ្សែកំដៅទូរទឹកកកវ៉ុល និងថាមពលអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ អង្កត់ផ្ចិតខ្សែអាចត្រូវបានជ្រើសរើស 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm និង 4.0mm។ ផ្ទៃខ្សែអាចត្រូវបានខ្ចោដោយសរសៃកញ្ចក់ អាលុយមីញ៉ូម ឬដែកអ៊ីណុក។ ទីឧបករណ៍កម្តៅខ្សែរលាយទឹកកកផ្នែកកំដៅជាមួយនឹងឧបករណ៍ភ្ជាប់ខ្សែសំណអាចត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ជាមួយក្បាលកៅស៊ូ ឬបំពង់រួញជញ្ជាំងពីរជាន់ អ្នកអាចជ្រើសរើសតាមតម្រូវការប្រើប្រាស់ផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក។ | |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
ទីខ្សែកំដៅដែលមានខ្សែរគឺដើម្បីបង្កើនស្រទាប់ខ្ចោដែកអ៊ីណុក ស្រទាប់ខ្ចោអាលុយមីញ៉ូម និងស្រទាប់ខ្ចោសរសៃកញ្ចក់ដោយផ្អែកលើខ្សែកំដៅស៊ីលីកូនដើម (រូបថតផលិតផលបង្ហាញលួសកំដៅដែកអ៊ីណុកដោយសារតែការកើនឡើងនៃស្រទាប់ខ្ចោ ប្រសិទ្ធភាពការពារត្រូវបានកើនឡើងនៅក្នុងការដំឡើង និងការប្រើប្រាស់ ដែលភាគច្រើនត្រូវបានប្រើនៅក្នុងស៊ុមទ្វារទូទឹកកក ការផ្ទុកត្រជាក់ និងប្រសិទ្ធភាពរលាយផ្សេងទៀត។
សម្ភារៈខ្សែកំដៅកៅស៊ូស៊ីលីកូនត្រូវបានផ្សំឡើងពីតួសរសៃ ខ្សែកំដៅយ៉ាន់ស្ព័រ និងអ៊ីសូឡង់កៅស៊ូស៊ីលីកូន។ រចនាសម្ព័ន្ធត្រូវបានបែងចែកជារចនាសម្ព័ន្ធវង់ រចនាសម្ព័ន្ធពហុស្នូល រចនាសម្ព័ន្ធខ្សែតែមួយ និងរចនាសម្ព័ន្ធស្រទាប់ពីរ។ វាដំណើរការដោយកំដៅអគ្គិសនី។ ដំណើរការនេះគឺដើម្បីរុំខ្សែកំដៅយ៉ាន់ស្ព័រលើតួសរសៃដើម្បីបង្កើតភាពធន់ជាក់លាក់មួយ ហើយបន្ទាប់មករុំស្រទាប់ជែលស៊ីលីកានៅខាងក្រៅស្នូលកំដៅវង់ដើម្បីដើរតួនាទីជាអ៊ីសូឡង់ និងចរន្តកំដៅ។ អត្រាបំលែងកំដៅនៃខ្សែក្តៅជែលស៊ីលីកាគឺខ្ពស់ជាង រហូតដល់ជាង 98%។ វាជារបស់ប្រភេទកំដៅអគ្គិសនី។ វាស័ក្តិសមសម្រាប់កែច្នៃផលិតផលអេឡិចត្រូនិច ការព្យាបាលវេជ្ជសាស្រ្តដោយប្រើបង្ហាប់ក្តៅ ការថែទាំសុខភាពម៉ាស្សា តំបន់ត្រូពិចអគ្គិសនី ផលិតផលសម្រកទម្ងន់។ល។ អាចដើរតួនាទីជាជំនួយកម្ដៅជាក់លាក់មួយ។
លក្ខណៈពិសេសផលិតផល
1, សម្ភារៈខ្សែកំដៅ៖ យ៉ាន់ស្ព័រនីកែលក្រូមីញ៉ូម, ខនស្ទែនតាន, យ៉ាន់ស្ព័រទង់ដែង-នីកែល ជាដើម។
2. ខ្សែកំដៅអាលុយមីញ៉ូមខ្ចោរចនាសម្ព័ន្ធ៖ ស្រទាប់ខាងក្នុងជាខ្សែរកំដៅរាងជាវង់ ឬសម្ភារៈកំដៅស្នូលត្រង់។ ស្រទាប់ខាងក្រៅជាស្រទាប់ដែកអ៊ីណុក ឬស្រទាប់អាលុយមីញ៉ូម ស្រទាប់អ៊ីសូឡង់ពីរស្រទាប់នៅខាងក្នុង និងខាងក្រៅ ស្រទាប់អ៊ីសូឡង់ត្រូវបានផលិតពីស៊ីលីកាជែល ស្រទាប់អ៊ីសូឡង់ខាងក្នុងជាខ្សែរទង់ដែងជាស្រទាប់ការពារ ហើយស្រទាប់ការពារត្រូវបានស្រោបដោយស៊ីលីកាជែលសម្រាប់ស្រទាប់អ៊ីសូឡង់ខាងក្រៅ។ ធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ធន់នឹងការពាក់ ធន់នឹងការទាញខ្លាំង។
៣, ការធ្វើតេស្តពត់កោង៖ ច្រើនជាង ៥០០០ ដង គ្មានភាពមិនប្រក្រតី;
៤, ការធ្វើតេស្តខ្យល់៖ ច្រើនជាង ២៥,០០០ ដង គ្មានភាពមិនប្រក្រតី;
រូបភាពរោងចក្រ
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













