| ឈ្មោះផលិតផល | ធាតុកំដៅជ្រមុជទឹកដែកអ៊ីណុក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| សម្ភារៈបំពង់ | ៨.៥មម |
| ប្រវែង | សូមយោងទៅលើតារាងខាងក្រោម |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| វ៉ុល | ១១០-៤៨០វ៉ុល, ប្ដូរតាមបំណង |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅជ្រមុជទឹក |
| សម្ភារៈបំពង់ | SS201, SS304, ឬប្ដូរតាមបំណង |
| សម្ភារៈគែម | SS201, SS304, ឬប្ដូរតាមបំណង |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ប្រវែងបំពង់កំដៅគែមទឹកជ្រមុជទឹកស្តង់ដាររបស់យើងគឺ L-200mm, L-230mm, L-250MM, L-300MM ជាដើម។ ទំហំគែមយើងមាន DN40 និង DN50។ មុនពេលសាកសួរ អ្នកត្រូវផ្ញើមកយើងនូវប្រវែងបំពង់ និងទំហំគែម ប្រវែងពិសេស និងអង្កត់ផ្ចិតបំពង់ពិសេសណាមួយអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ | |
ឧបករណ៍កម្តៅទឹកប្រភេទបំពង់ត្រូវបានប្រើសម្រាប់ឧបករណ៍កម្តៅស្ទើរតែគ្រប់ប្រភេទ។ ពួកវាងាយស្រួលក្នុងការបង្កើត និងមានស្ថេរភាពមេកានិច និងលក្ខណៈសម្បត្តិអគ្គិសនីខ្ពស់បំផុតក្នុងពេលតែមួយ។ ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់វីសត្រូវបានធ្វើឱ្យមានស្តង់ដារសម្រាប់ប្រើក្នុងអង្គធាតុរាវ ឧទាហរណ៍ ទឹក។ ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់ប្រភេទ Finned គឺសម្រាប់ទូកំដៅខ្យល់ ឬផ្លូវរូងក្រោមដីជាពិសេស។ ឧបករណ៍កម្តៅប្រភេទ Flange ងាយស្រួលតំឡើង គ្រប់គ្រង និងថែទាំ។ អ្នករចនាប្លែកតាមតម្រូវការរបស់អ្នក។ សម្រាប់បរិស្ថានច្រេះ ធាតុកំដៅបំពង់ប្រភេទទីតានីញ៉ូមគឺល្អជាង។ ស្រោម Teflon បន្ថែមអាចរកបាន។
*ប្រសិនបើអ្នកមានតម្រូវការពិសេសណាមួយ យើងខ្ញុំក៏អាចកែសម្រួលសម្រាប់អ្នកបានដែរ។
1. ទំហំ ប្រវែង អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ ថាមពល និងវ៉ុលអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ
2. គែមសមនឹងធុងទឹកស្តង់ដារ ឬធុងកំដៅផ្ទាល់ខ្លួនរបស់អ្នក
៣. ផ្ទៃដែកអ៊ីណុកមានប៉ូលាដោយអគ្គិសនី
៤. ផ្គត់ផ្គង់ជាមួយប្រដាប់បិទជិតស៊ីលីកុនដែលអាចបត់បែនបាន និងមិនជ្រាបទឹក
ធាតុកំដៅជ្រមុជទឹកដែកអ៊ីណុកគឺជាធាតុកំដៅប្រើប្រាស់បានយូរ និងមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ ដែលត្រូវបានគេប្រើជាទូទៅក្នុងកម្មវិធីកំដៅរាវ។ វាមានភាពធន់នឹងការច្រេះខ្ពស់ និងអាចដំណើរការនៅសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ដែលធ្វើឱ្យវាល្អសម្រាប់ការប្រើប្រាស់ឧស្សាហកម្ម និងពាណិជ្ជកម្ម។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














