| ឈ្មោះផលិតផល | ធាតុកំដៅបំពង់រលាយទឹកកកសម្រាប់ហួត |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| សម្ភារៈបំពង់ | SS304, SS312, ល។ |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ការអនុម័ត | CE/CQC |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ធាតុកំដៅរលាយទឹកកករបស់យើងអាចត្រូវបានជ្រើសរើស 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm និងផ្សេងៗទៀត។ លក្ខណៈបច្ចេកទេសនៃឧបករណ៍កំដៅរលាយទឹកកកអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន។ បំពង់កំដៅរលាយទឹកកកអាចត្រូវបានដុតដោយកម្តៅ ហើយពណ៌បំពង់នឹងមានពណ៌បៃតងចាស់បន្ទាប់ពីដុត។ | |
ធាតុកំដៅរលាយទឹកកកត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់រលាយទឹកកករឹងនៃទូរទឹកកក និងទូរទឹកកកប្រភេទផ្សេងៗ។ វាត្រូវបានប្រើប្រាស់ដែកអ៊ីណុកជាមូលដ្ឋាន។ រូបរាងណាមួយតាមតម្រូវការរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ លក្ខណៈសម្បត្តិនៃផលិតផលនេះត្រូវបានរលាយទឹកកកប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់គឺល្អឥតខ្ចោះ ធន់នឹងការច្រេះ ធន់នឹងការពាក់ និងខូច។ បំពង់កំដៅរលាយទឹកកកមានសុវត្ថិភាព និងអាចទុកចិត្តបានក្នុងការអនុវត្តការការពារសំណើមដែលបិទជិតនៃចុងដែលទទួលបានប៉ាតង់ជាតិ។
ពឹងផ្អែកលើឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកដែលត្រូវបានរចនាឡើងយ៉ាងប្រុងប្រយ័ត្នសម្រាប់ទូរទឹកកកពាណិជ្ជកម្ម និងម៉ាស៊ីនហួត ដើម្បីផ្តល់នូវគុណភាព ការប្ដូរតាមបំណង និងការការពារល្អបំផុតក្នុងថ្នាក់ ដើម្បីធានាបាននូវដំណោះស្រាយរលាយទឹកកកប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាពនៅក្នុងបរិយាកាសទូរទឹកកកដ៏តឹងរ៉ឹង។
១. ធាតុកំដៅរលាយទឹកកកត្រូវបានអនុវត្តនៅក្នុងទូទឹកកក ទូរបង្កក ហួតទឹក ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ និងម៉ាស៊ីនបង្ហាប់។
2. សម្ភារៈនៃបំពង់គឺ Incoloy840, 800, ដែកអ៊ីណុក 304, 321, 310S, អាលុយមីញ៉ូម។
៣. អង្កត់ផ្ចិតបំពង់មានទំហំ ៦.៥ ម.ម, ៨ ម.ម, ៨.៥ ម.ម, ៩ ម.ម, ១០ ម.ម, ១១ ម.ម និង ១២ ម.ម, ១៤ ម.ម, ១៦ ម.ម និងផ្សេងៗទៀត។
៤. សីតុណ្ហភាពព័ទ្ធជុំវិញ៖ -៦០°C ~ +១២៥°C
៥. វ៉ុលខ្ពស់ក្នុងការធ្វើតេស្ត៖ ១៦,០០V/ ៥S
៦. ភាពរឹងមាំនៃចុងតភ្ជាប់៖ ≥៥០N
៧. នីអូប្រ៊ីនដែលផលិតនៅសីតុណ្ហភាពខ្ពស់
៨. អាចផលិតបានតាមប្រវែងសមស្រប
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














