| ឈ្មោះផលិតផល | ធាតុកំដៅត្រជាក់សម្រាប់រលាយទឹកកក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| ដែកអ៊ីណុកធាតុកំដៅត្រជាក់ឯកតាអង្កត់ផ្ចិតបំពង់អាចត្រូវបានផលិតឡើង 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកលួសសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរូបរាងក៏អាចមានរាងអក្សរ U និងរាងអក្សរ L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ការរលាយទឹកកកបំពង់កំដៅត្រជាក់ឯកតាភាគច្រើនត្រូវបានផលិតពីបំពង់ដែកអ៊ីណុក ហើយអុកស៊ីដម៉ាញ៉េស្យូមកែប្រែដែលមានគុណភាពខ្ពស់ត្រូវបានប្រើជាសារធាតុបំពេញ មានអ៊ីសូឡង់ល្អ និងភាពធន់នឹងទឹក។ម៉ាស៊ីនកម្តៅបន្ទប់ត្រជាក់អាចពត់បានជារាងណាមួយតាមតម្រូវការរបស់អ្នកប្រើប្រាស់ ដើម្បីងាយស្រួលបញ្ចូលទៅក្នុងផ្នែកជាក់លាក់នៃឧបករណ៍បង្កកសម្រាប់ប្រតិបត្តិការរលាយទឹកកក។ លើសពីនេះបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកក៏មានដំណើរការអគ្គិសនី និងស្ថេរភាពល្អឥតខ្ចោះ ធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ខ្ពស់ ធន់នឹងការច្រេះខ្លាំង សមត្ថភាពផ្ទុកលើសទម្ងន់ ចរន្តលេចធ្លាយទាប មានស្ថេរភាព និងអាចទុកចិត្តបាន អាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ និងផ្សេងៗទៀត។
អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ វ៉ុល ថាមពល រូបរាង និងប្រវែងបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការជាក់លាក់ និងតម្រូវការបច្ចេកទេសរបស់អតិថិជន។ រាងទូទៅរួមមានរាងអក្សរ U និងត្រង់ រាងពិសេសក៏អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមការស្នើសុំផងដែរ។ មាត់បំពង់ត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយកៅស៊ូ vulcanization ឬបំពង់រួញកំដៅជញ្ជាំងពីរជាន់ ដើម្បីបង្កើនភាពតឹងនៃផលិតផល សមរម្យសម្រាប់បរិយាកាសការងារត្រជាក់ និងសើម។
បំពង់កំដៅរលាយទឹកកកគឺជាប្រភេទគ្រឿងបន្លាស់អគ្គិសនីដែលមានប្រសិទ្ធភាព សុវត្ថិភាព និងអាចទុកចិត្តបាន។ ត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយក្នុងការរលាយទឹកកកនៃឧបករណ៍បង្កកជាច្រើន ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការធម្មតានៃឧបករណ៍ និងពន្យារអាយុកាលសេវាកម្ម។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














