| ឈ្មោះផលិតផល | ឧបករណ៍កម្តៅទូរទឹកកក BD120W016 បំពង់កម្តៅដែកអ៊ីណុក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| សីតុណ្ហភាពប្រតិបត្តិការ | ១៥០អង្សាសេ (អតិបរមា ៣០០អង្សាសេ) |
| សីតុណ្ហភាពព័ទ្ធជុំវិញ | -៦០°C ~ +៨៥°C |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅ |
| សម្ភារៈមូលដ្ឋាន | លោហៈ |
| ថ្នាក់ការពារ | IP00 |
| ការអនុម័ត | UL/TUV/VDE/CQC |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| គម្រប/តង្កៀប | ប្ដូរតាមបំណង |
ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធនៃធាតុកំដៅបំពង់អាលុយមីញ៉ូម៖
ធាតុកំដៅបំពង់អាលុយមីញ៉ូមប្រើបំពង់អាលុយមីញ៉ូមជាឧបករណ៍ផ្ទុកកំដៅ។
ដាក់សមាសធាតុខ្សែកម្តៅក្នុងបំពង់អាលុយមីញ៉ូម ដើម្បីបង្កើតជាសមាសធាតុរាងផ្សេងៗ។
អង្កត់ផ្ចិតបំពង់អាលុយមីញ៉ូម៖ Ø៤, Ø៤.៥, Ø៥, Ø៦.៣៥
*ប្រសិនបើអ្នកមានតម្រូវការពិសេសណាមួយ យើងខ្ញុំក៏អាចកែសម្រួលសម្រាប់អ្នកបានដែរ។
ស៊េរីឧបករណ៍កម្តៅអគ្គិសនីនេះត្រូវបានគេប្រើប្រាស់យ៉ាងទូលំទូលាយនៅក្នុងទូរទឹកកក ម៉ាស៊ីនបោកគក់ ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកអគ្គិសនី ម៉ាស៊ីនកម្តៅទឹកដើរដោយថាមពលព្រះអាទិត្យ ឡអាំងមីក្រូវ៉េវ ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ ម៉ាស៊ីនផលិតទឹកសណ្តែកសៀង និងឧបករណ៍តូចៗផ្សេងទៀតដែលមានមុខងារកម្តៅអគ្គិសនី។
វាអាចត្រូវបានបង្កប់យ៉ាងងាយស្រួលនៅក្នុងម៉ាស៊ីនត្រជាក់ និងព្រុយកុងដង់សាទ័រ សម្រាប់គោលបំណងរលាយទឹកកក។
ផលិតផលនេះមានតួនាទីនៃប្រសិទ្ធភាពកំដៅរលាយកកល្អ ដំណើរការអគ្គិសនីមានស្ថេរភាព ធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ខ្ពស់ ធន់នឹងការច្រេះ ប្រឆាំងភាពចាស់ សមត្ថភាពផ្ទុកលើសទម្ងន់ខ្ពស់ ចរន្តលេចធ្លាយទាប ស្ថេរភាព និងភាពជឿជាក់ ក៏ដូចជាអាយុកាលប្រើប្រាស់បានយូរ។














