| ឈ្មោះផលិតផល | WD05X24776 ការជំនួសធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចានសម្រាប់ GE |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម |
| វ៉ុល | ១១៥វ៉ុល |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ទំហំ | ១៧ x ១៧ x ១,៩ អ៊ីញ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE/CQC |
| 1. ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន WD05X24776 ជំនួសគ្រឿងបន្លាស់៖ PS12582671, AP6783203, WD05X23763, WD05X10015, WD05X21294, WD05X21716។ 2. ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន WD05X24776 ផលិតពីបំពង់ដែកអ៊ីណុកលំដាប់ខ្ពស់ និងវត្ថុធាតុដើមថាមពល MgO សម្រាប់ភាពធន់ និងភាពសមល្មម។ ត្រូវបានធ្វើតេស្តយ៉ាងម៉ត់ចត់ដោយក្រុមហ៊ុនផលិត ដើម្បីបំពេញតាមតម្រូវការផលិតកម្ម OEM។ ៣. ធាតុកំដៅ WD05X24776 សម្រាប់ម៉ាស៊ីនលាងចានមានប្រដាប់ពាក់ដែលផ្សារនៅផ្នែកខាងលើដើម្បីធ្វើឱ្យមានការផ្សាភ្ជាប់ល្អ។ គ្រឿងបន្លាស់ជំនួសនេះមានភាពចាំបាច់ ងាយស្រួលតំឡើង និងគ្មានការលេចធ្លាយទៀតទេ! | |
ធាតុកំដៅ WD05X30818 សម្រាប់ម៉ាស៊ីនលាងចាន GE ផលិតពីបំពង់ដែកអ៊ីណុក 304 ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ និងកំដៅបានស្មើគ្នា។ WD05X30818 អាចកំដៅទឹកនៅពេលលាងចាន និងជួយសម្ងួតចាននៅចុងបញ្ចប់នៃវដ្ត។
ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន WD05X24776 ជួសជុលរោគសញ្ញាដូចខាងក្រោម៖
១. ម៉ាស៊ីនលាងចានមិនបានសម្ងួតចានឱ្យបានត្រឹមត្រូវទេ។
២. មិនលាងចានឲ្យបានស្អាត។
ត្រៀមខ្លួនដើម្បីទទួលបានបទពិសោធន៍នៃការធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងនូវម៉ាស៊ីនលាងចានចុងក្រោយជាមួយនឹងឧបករណ៍កម្តៅម៉ាស៊ីនលាងចាន GE WD05X24776! ឧបករណ៍កម្តៅនេះគឺនៅទីនេះដើម្បីធ្វើឱ្យជីវិតរបស់អ្នកកាន់តែងាយស្រួល និងនាំយកហ្គេមលាងចានរបស់អ្នកទៅកម្រិតបន្ទាប់។ និយាយលាទឹកត្រជាក់ និងស្វាគមន៍ទឹកក្តៅសម្លាប់បាក់តេរី ដែលនឹងធ្វើឱ្យចានរបស់អ្នកស្អាតជានិច្ច។ ត្រូវប្រាកដថាផ្ទៀងផ្ទាត់លេខម៉ូដែលឧបករណ៍របស់អ្នក ដើម្បីធានាថាគ្រឿងបន្លាស់នេះសមនឹងម៉ាស៊ីនលាងចានរបស់អ្នកយ៉ាងល្អឥតខ្ចោះ។ កុំបារម្ភ វាជាកិច្ចការងាយស្រួលដែលអាចជួយសន្សំសំចៃការរំខាននៃការទទួលបានគ្រឿងបន្លាស់ខុស។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














