| ឈ្មោះផលិតផល | លេខផ្នែក Whirlpool #W10310274 ធាតុកំដៅបំពង់សម្រាប់ឡដុត/ចង្ក្រានដុតនំ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៨.០ ម.ម |
| លេខផ្នែក | W10310274 |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| វ៉ុល | ២៤០វ៉ុល |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅឡ |
| សម្ភារៈបំពង់ | ដែកអ៊ីណុក |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយកាបូបមួយ |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| គ្រឿងបន្លាស់ឡដុត Whirlpool Bake Oven Element W10310274 នេះគឺជាគ្រឿងបន្លាស់ជំនួសសម្រាប់ឡ។ វាឆបគ្នាជាមួយឡ Whirlpool ហើយត្រូវបានប្រើដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យឡឡើងកំដៅដល់សីតុណ្ហភាពត្រឹមត្រូវ។ ធាតុកំដៅឡត្រូវបានដាក់នៅផ្នែកខាងក្រោមខាងក្នុងនៃឧបករណ៍។ ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់ឡធ្វើពីដែកអ៊ីណុក 304 ពណ៌បៃតងចាស់។ សូមពិនិត្យមើលភាពឆបគ្នាជាមួយគ្រឿងបន្លាស់មុន និងម៉ូដែលឧបករណ៍របស់អ្នក មុនពេលបញ្ជាទិញគ្រឿងបន្លាស់ជំនួសនេះ។ ១. ម៉ាស៊ីនដុតនំ Whirlpool Bake Element W10310274 2. ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់ឡគឺជាគ្រឿងបន្លាស់ជំនួស Whirlpool សម្រាប់ឡ ៣. ធាតុកំដៅឡគឺឆបគ្នាជាមួយឡ Whirlpool ហើយត្រូវបានប្រើដើម្បីអនុញ្ញាតឱ្យឡឡើងកំដៅដល់សីតុណ្ហភាពត្រឹមត្រូវ ៤. បំពង់កម្តៅឡត្រូវបានដាក់នៅផ្នែកខាងក្រោមនៃឧបករណ៍ ៥. ឧបករណ៍កម្តៅឡធ្វើពីដែកអ៊ីណុក ៣០៤ ពណ៌បំពង់មានពណ៌បៃតងចាស់។ សូមពិនិត្យមើលភាពឆបគ្នាជាមួយម៉ាស៊ីនកម្តៅឡ និងម៉ូដែលឧបករណ៍មុនរបស់អ្នក មុនពេលបញ្ជាទិញឧបករណ៍ជំនួសនេះ។ | |
លេខផ្នែកជំនួសពិតប្រាកដ W10310274
ធាតុកំដៅបំពង់ដុតនំនៅក្នុងឡ
ទទឹង ១៩-១/២" x ប្រវែង ១៨-១/២" (ដល់ចុងចុង)
២៤០០ វ៉ាត់ / ២៤០ វ៉ុល
ការជំនួសសម្រាប់លេខ 74010883, 7406P439-60, WPW10310274, AP6019234, PS11752540
រចនាឡើងដើម្បីឱ្យសមនឹងម៉ាក និងម៉ូដែលជាក់លាក់ដែលផលិតដោយ Whirlpool រួមទាំង Jenn-Air, Maytag, Amana។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














