| ឈ្មោះផលិតផល | ម៉ាស៊ីនលាងចាន Whirlpool W10703867 ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៨.០ ម.ម |
| សម្ភារៈបំពង់ | ដែកអ៊ីណុក 304 |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន |
| កញ្ចប់ | ឧបករណ៍កម្តៅមួយជាមួយថង់មួយ ៣៥ ដុំក្នុងមួយកេស |
| វិញ្ញាបនបត្រ | CE/CQC |
| ឧបករណ៍កម្តៅម៉ាស៊ីនលាងចាន W10703867 ត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីតាមដាន និងគ្រប់គ្រងកំដៅទឹកក្នុងអំឡុងពេលវដ្តលាងចាន និងជួយសម្ងួតចាននៅចុងបញ្ចប់នៃវដ្ត។ ប្រសិនបើម៉ាស៊ីនលាងចានរបស់អ្នកមិនសម្ងួតចានដោយប្រុងប្រយ័ត្នទេ ទឹកក្តៅពេក/ត្រជាក់ពេក ក្នុងករណីមានបញ្ហាចាប់ផ្តើម លេចធ្លាយ ឬភ្លើងសម្អាតភ្លឹបភ្លែតៗនៅលើបន្ទះត្រួតពិនិត្យ អ្នកត្រូវជំនួសឧបករណ៍កម្តៅម៉ាស៊ីនលាងចាន whirlpool W10703867។ ១. កញ្ចប់រួមមាន៖ ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន W10703867 ចំនួន ១, ឧបករណ៍ភ្ជាប់កំដៅគ្រាប់ប្លាស្ទិកសមាសធាតុចំនួន ២ ។ ---ម៉ាស៊ីនលាងចាន whirlpool W10703867 នេះធាតុកំដៅត្រូវបានផលិតពីបំពង់ដែកអ៊ីណុក 304 ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ ធន់នឹងកំដៅ ធាតុកំដៅម៉ាស៊ីនលាងចាន whirlpool អាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ និងបង្កើតកំដៅឯកសណ្ឋាន។ ---បំពាក់ដោយគ្រាប់ប្លាស្ទិកសមាសធាតុ និងបង្កើតជាការតភ្ជាប់ដែលមានអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីដំឡើងរួច ការពារចុងធាតុកំដៅពីការពត់ និងបង្ហាប់។ | |
1. ត្រូវប្រាកដថាបានផ្តាច់ចរន្តអគ្គិសនី និងការផ្គត់ផ្គង់ទឹកមុនពេលដំឡើង ដកបន្ទះចូលខាងក្រោមចេញ ដកគម្របចេញពីប្រអប់ភ្ជាប់ចរន្តអគ្គិសនី ដកគ្រាប់លួស និងខ្សែភ្លើងដាច់ដោយឡែកពីគ្នា។
2. ដកបំពង់ផ្គត់ផ្គង់ទឹក។
៣. រុញម៉ាស៊ីនសម្ងួតចេញពីក្រោមទូ ដើម្បីឱ្យផ្នែកខាងក្រោយអាចចូលប្រើបាន។ ដោះឧបករណ៍ភ្ជាប់អគ្គិសនីចេញពីចុងឧបករណ៍កម្តៅ។
៤. ប្រើកូនសោដែលអាចលៃតម្រូវបាន ដើម្បីដកគ្រាប់ប្លាស្ទិកចេញពីចុងឧបករណ៍កម្តៅ។ ឧបករណ៍កម្តៅគួរតែត្រូវបានដកចេញ។
៥. ការរុះរើបញ្ច្រាសសម្រាប់ការដំឡើងឧបករណ៍កម្តៅថ្មី។
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314














