| ឈ្មោះផលិតផល | ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកដែលមានអង្កត់ផ្ចិតលក់ដុំ 6.5 ម.ម |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥ម.ម. |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ប្រភេទស្ថានីយ | ប្ដូរតាមបំណង |
| នេះឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកទំហំ 6.5 មីលីម៉ែត្រត្រូវបានដំឡើងនៅក្នុងទូទឹកកក ទូរបង្កក និងទូរទឹកកក។ អង្កត់ផ្ចិតបំពង់មានទំហំ 6.5 មីលីម៉ែត្រ ហើយប្រវែងបំពង់អាចផលិតបានពី 10 អ៊ីញ ដល់ 26 អ៊ីញ។ ស្ថានីយអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ ម៉ាស៊ីនកម្តៅ INGWEI ក៏អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងផងដែរបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ និងម៉ាស៊ីនត្រជាក់។ អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ក៏អាចជ្រើសរើសបាន 8.0mm និង 10.7mm រាងឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកអាចត្រូវបានធ្វើឡើងត្រង់ បំពង់ត្រង់ពីរ រាងអក្សរ U រាងអក្សរ W ឬរាងផ្ទាល់ខ្លួនពិសេសណាមួយ។ | |
ទីឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកទំហំ 6.5 មីលីម៉ែត្រដំណើរការលើមូលដ្ឋាននៃគោលការណ៍កំដៅដែលពាក់ព័ន្ធនឹងការចែកចាយខ្សែធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ឱ្យស្មើៗគ្នានៅខាងក្នុងបំពង់ដែកអ៊ីណុកធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ហើយបន្ទាប់មកបំពេញចន្លោះទទេដោយម្សៅ MgO គ្រីស្តាល់ ដែលមានគុណភាពអ៊ីសូឡង់ល្អ និងចរន្តកំដៅ។ បន្ថែមពីលើប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ទាក់ទងនឹងកំដៅ ការសាងសង់នេះក៏ផ្តល់នូវកំដៅស្មើគ្នាផងដែរ។ ដើម្បីសម្រេចគោលដៅនៃកំដៅ នៅពេលដែលចរន្តហូរកាត់ខ្សែធន់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ កំដៅដែលផលិតបានត្រូវបានបំបែកទៅផ្ទៃបំពង់ដែកតាមរយៈម្សៅ MgO គ្រីស្តាល់ ហើយបន្ទាប់មកត្រូវបានដឹកជញ្ជូនទៅកាន់តំបន់ដែលមានកំដៅ ឬខ្យល់ជុំវិញ។ ចាប់តាំងពី...បំពង់កំដៅរលាយទឹកកកសំបករបស់វាត្រូវបានផ្សំឡើងពីលោហៈ វាអាចទប់ទល់នឹងសីតុណ្ហភាពខ្ពស់ ការច្រេះ និងការដុតស្ងួត។
១. ដើម្បីធានាថាឧបករណ៍ដំណើរការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព និងរក្សាសីតុណ្ហភាពថេរសម្រាប់រក្សាទុកអាហារ សូមដំឡើងបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកនៅលើឧបករណ៍រំហួតរបស់ទូរទឹកកក ដើម្បីរលាយទឹកកក និងសាយសត្វដែលកកកុញ។
២. នៃបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកមុខងារចម្បងរបស់ឧបករណ៍រំហួតខ្យល់ គឺរក្សាឧបករណ៍រំហួតខ្យល់ពីការកក ដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានលំហូរខ្យល់រលូន និងការកកអាហារកកប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។
៣. ប្រព័ន្ធទូរទឹកកកពាណិជ្ជកម្ម៖ ដើម្បីរក្សាបាននូវភាពសុចរិតនៃទំនិញងាយខូច ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ធំៗដែលប្រើប្រាស់នៅក្នុងផ្សារទំនើប ភោជនីយដ្ឋាន និងកន្លែងពាណិជ្ជកម្មផ្សេងទៀតតម្រូវឱ្យឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកបំពង់.
៤. ប្រព័ន្ធម៉ាស៊ីនត្រជាក់៖ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកត្រូវបានប្រើដើម្បីរលាយទឹកកក និងបង្កើនប្រសិទ្ធភាពត្រជាក់របស់ម៉ាស៊ីនម៉ាស៊ីនត្រជាក់ដែលមានឧបករណ៍ត្រជាក់ដែលងាយនឹងសាយសត្វ។
៥. កង្ហារទូរទឹកកកឧស្សាហកម្ម៖ ដើម្បីរក្សាប្រសិទ្ធភាពនៃប្រព័ន្ធទូរទឹកកករបស់ពួកគេ និងធានាគុណភាពផលិតផល ឧស្សាហកម្មដែលត្រូវការទូរទឹកកកយ៉ាងទូលំទូលាយ ដូចជាកន្លែងកែច្នៃ និងផ្ទុកអាហារ ប្រើប្រាស់ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកក.
៦. បន្ទប់ត្រជាក់ និងទូរបង្កក៖ ដើម្បីការពារឧបករណ៍រំហួតទឹកពីការកក និងដើម្បីរក្សាសីតុណ្ហភាពថេរសម្រាប់វត្ថុងាយខូចមួយចំនួនធំ សូមប្រើបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកនៅក្នុងបន្ទប់ត្រជាក់ និងទូរបង្កក។
៧. ប្រអប់តាំងបង្ហាញក្នុងទូរទឹកកក៖ ដើម្បីតាំងបង្ហាញទំនិញកក ឬទូរទឹកកកដោយមិនចាំបាច់ប្រឈមនឹងហានិភ័យនៃការសាយសត្វដែលរារាំងទិដ្ឋភាព គ្រឹះស្ថានដូចជាផ្សារទំនើប និងហាងងាយស្រួលប្រើប្រាស់ប្រអប់តាំងបង្ហាញក្នុងទូរទឹកកកជាមួយធាតុកំដៅរលាយទឹកកក.
៨. ឡានដឹកទំនិញ និងកុងតឺន័រត្រជាក់៖ ដើម្បីជៀសវាងការកក និងធានាថាទំនិញត្រូវបានរក្សាទុកក្នុងស្ថានភាពល្អបំផុតពេញមួយការដឹកជញ្ជូនឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកកត្រូវបានប្រើដើម្បីធ្វើឱ្យប្រព័ន្ធដឹកជញ្ជូនត្រជាក់។













