ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធផលិតផល
បំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកត្រង់របស់ម៉ាស៊ីនត្រជាក់ គឺជាធាតុកម្តៅពិសេសសម្រាប់ការផ្ទុកត្រជាក់ ទូរទឹកកក និងឧបករណ៍ទូរទឹកកកផ្សេងទៀត ដើម្បីទប់ស្កាត់ការប្រមូលផ្តុំទឹកកក និងសាយនៅលើឧបករណ៍ហួត តាមរយៈកំដៅអគ្គិសនី ដើម្បីសម្រេចបានការរលាយទឹកកក ឬរក្សាតុល្យភាពសីតុណ្ហភាពរបស់ឧបករណ៍។ រចនាសម្ព័ន្ធស្នូលរបស់វារួមមាន៖
១. តួកម្ដៅ៖ ខ្សែធន់ទ្រាំខាងក្នុងធ្វើពីយ៉ាន់ស្ព័រនីកែល-ក្រូមីញ៉ូម ហើយផ្នែកខាងក្រៅត្រូវបានរុំដោយម្សៅអុកស៊ីដម៉ាញ៉េស្យូមដង់ស៊ីតេខ្ពស់ជាឧបករណ៍អ៊ីសូឡង់ ដើម្បីធានាបាននូវចរន្តកម្ដៅដ៏មានប្រសិទ្ធភាព និងសុវត្ថិភាពអគ្គិសនី។
សម្ភារៈសំបកទី 2: ភាគច្រើនជាដែកអ៊ីណុក 304/310S ម៉ូដែលមួយចំនួនប្រើកៅស៊ូស៊ីលីកូនដែលបិទជិត ធន់នឹងការច្រេះ និងសម្របខ្លួនទៅនឹងសីតុណ្ហភាពទាប និងបរិស្ថានសំណើមខ្ពស់។
៣, ដំណើរការវេចខ្ចប់៖ ខ្សែរធន់ទ្រាំត្រូវបានជួសជុលនៅក្នុងបំពង់ដែកតាមរយៈដំណើរការបំពង់រួញ ហើយរូបរាងពត់អាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងដើម្បីបំពេញតាមតម្រូវការដំឡើងនៃឧបករណ៍ផ្សេងៗគ្នា (ដូចជាកង្ហារត្រជាក់ហួត ថាសទឹក)។
ប៉ារ៉ាម៉ែត្រផលិតផល
| ឈ្មោះផលិតផល | ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកបំពង់ត្រង់តែមួយដែកអ៊ីណុក |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់នៃស្ថានភាពសំណើម | ≥200MΩ |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់បន្ទាប់ពីការធ្វើតេស្តកំដៅសើម | ≥30MΩ |
| ស្ថានភាពសំណើម ចរន្តលេចធ្លាយ | ≤0.1mA |
| បន្ទុកផ្ទៃ | ≤3.5W/cm2 |
| អង្កត់ផ្ចិតបំពង់ | ៦.៥មម, ៨.០មម, ១០.៧មម, ល។ |
| រាង | ត្រង់, រាងអក្សរ U, រាងអក្សរ W, ជាដើម។ |
| វ៉ុលធន់នឹងទឹក | 2,000V/នាទី (សីតុណ្ហភាពទឹកធម្មតា) |
| ភាពធន់នឹងអ៊ីសូឡង់ក្នុងទឹក | ៧៥០ម៉ូហាំ |
| ប្រើប្រាស់ | ធាតុកំដៅរលាយទឹកកក |
| ប្រវែងបំពង់ | ៣០០-៧៥០០មម |
| ប្រវែងខ្សែសំណ | ៧០០-១០០០មម (ផ្ទាល់ខ្លួន) |
| ការអនុម័ត | CE/ CQC |
| ក្រុមហ៊ុន | ក្រុមហ៊ុនផលិត/អ្នកផ្គត់ផ្គង់/រោងចក្រ |
| ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកបំពង់ត្រង់តែមួយដែកអ៊ីណុកត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការរលាយទឹកកកត្រជាក់ខ្យល់ រាងដូចរូបភាពបំពង់កំដៅរលាយទឹកកកជាប្រភេទ AA (បំពង់ត្រង់ពីរ) ប្រវែងបំពង់តាមតម្រូវការ ស្របតាមទំហំម៉ាស៊ីនត្រជាក់របស់អ្នក ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកទាំងអស់របស់យើងអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការ។ បំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកដែកអ៊ីណុកអាចមានអង្កត់ផ្ចិត 6.5mm ឬ 8.0mm បំពង់ដែលមានផ្នែកខ្សែសំណនឹងត្រូវបានផ្សាភ្ជាប់ដោយក្បាលកៅស៊ូ។ ហើយរាងក៏អាចត្រូវបានធ្វើជារាង U និងរាង L ផងដែរ។ ថាមពលនៃបំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកនឹងត្រូវបានផលិត 300-400W ក្នុងមួយម៉ែត្រ។ | |
ម៉ាស៊ីនកម្តៅរលាយទឹកកកសម្រាប់ម៉ូដែលម៉ាស៊ីនត្រជាក់
លក្ខណៈពិសេសផលិតផល
ការគ្រប់គ្រងការកក និងសីតុណ្ហភាពប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព
***បំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកត្រង់រលាយស្រទាប់ទឹកកកនៅលើផ្ទៃនៃឧបករណ៍ហួត ឬឧបករណ៍ខាប់នៃម៉ាស៊ីនត្រជាក់យ៉ាងឆាប់រហ័ស ដើម្បីធានាបាននូវប្រសិទ្ធភាពនៃការទូរទឹកកក។ វាស័ក្តិសមសម្រាប់បរិស្ថាន -30℃~50℃;
*** គាំទ្រកំដៅបែងចែក (ដូចជាជួរថាមពល 1000W ~ 1200W) ល្បឿនកំដៅរហូតដល់ 400℃/ម៉ោង វដ្តរលាយទឹកកកដែលត្រូវគ្នាយ៉ាងត្រឹមត្រូវ។
ការសម្របខ្លួនដែលអាចបត់បែនបាន
*** ក្រុមហ៊ុនផលិតឧបករណ៍កម្តៅបំពង់រលាយទឹកកកគាំទ្រការប្ដូរតាមបំណងមិនស្តង់ដារ (ដូចជាអង្កត់ផ្ចិតបំពង់ 8.0 ម.ម ប្រវែង 1.3 ម៉ែត្រ) ដែលសមស្របសម្រាប់តួម៉ាស៊ីនត្រជាក់ ព្រុយហួត និងរចនាសម្ព័ន្ធស្មុគស្មាញផ្សេងទៀត។
*** ឆបគ្នាជាមួយវ៉ុល 220V/380V ស័ក្តិសមសម្រាប់ទូរទឹកកកក្នុងផ្ទះ កន្លែងផ្ទុកត្រជាក់ពាណិជ្ជកម្ម និងឧបករណ៍ដឹកជញ្ជូនខ្សែសង្វាក់ត្រជាក់។
ការអនុវត្តផលិតផល
១.កង្ហារត្រជាក់សម្រាប់ផ្ទុកត្រជាក់៖បំពង់កម្តៅរលាយទឹកកកត្រង់ដែលប្រើសម្រាប់រលាយទឹកកករបស់ម៉ាស៊ីនហួត ការពារការកកកុញនៃការប៉ះពាល់ដល់ប្រសិទ្ធភាពនៃការទូរទឹកកក;
២.ឧបករណ៍ខ្សែសង្វាក់ត្រជាក់៖ឧបករណ៍កម្តៅរលាយទឹកកករាងអក្សរ U រក្សាសីតុណ្ហភាពថេរនៃឡានដឹកទំនិញត្រជាក់ និងទូតាំងបង្ហាញ ដើម្បីជៀសវាងការកកដែលបណ្តាលឱ្យការគ្រប់គ្រងសីតុណ្ហភាពបរាជ័យ។
3.ប្រព័ន្ធត្រជាក់ឧស្សាហកម្ម៖ឧបករណ៍កម្តៅបំពង់រលាយទឹកកកត្រូវបានរួមបញ្ចូលនៅផ្នែកខាងក្រោមនៃថាសទឹក ឬឧបករណ៍ខាប់ដើម្បីធានាបាននូវប្រតិបត្តិការជាបន្តបន្ទាប់របស់ឧបករណ៍
ដំណើរការផលិត
សេវាកម្ម
អភិវឌ្ឍ
បានទទួលលក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផល គំនូរ និងរូបភាព
សម្រង់សម្តី
អ្នកគ្រប់គ្រងផ្តល់មតិកែលម្អលើការសាកសួរក្នុងរយៈពេល 1-2 ម៉ោង ហើយផ្ញើសម្រង់តម្លៃ
គំរូ
គំរូឥតគិតថ្លៃនឹងត្រូវបានផ្ញើសម្រាប់ពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលផលិត bluk
ផលិតកម្ម
បញ្ជាក់លក្ខណៈបច្ចេកទេសផលិតផលម្តងទៀត បន្ទាប់មករៀបចំផលិតកម្ម
ការបញ្ជាទិញ
ធ្វើការបញ្ជាទិញនៅពេលដែលអ្នកបានបញ្ជាក់គំរូ
ការធ្វើតេស្ត
ក្រុមការងារ QC របស់យើងនឹងត្រូវបានត្រួតពិនិត្យគុណភាពផលិតផលមុនពេលដឹកជញ្ជូន
ការវេចខ្ចប់
វេចខ្ចប់ផលិតផលតាមតម្រូវការ
កំពុងផ្ទុក
កំពុងផ្ទុកផលិតផលរួចរាល់ទៅក្នុងកុងតឺន័ររបស់អតិថិជន
កំពុងទទួល
បានទទួលការបញ្ជាទិញរបស់អ្នកហើយ
ហេតុអ្វីត្រូវជ្រើសរើសយើង
•បទពិសោធន៍នាំចេញ ២៥ ឆ្នាំ និងបទពិសោធន៍ផលិត ២០ ឆ្នាំ
•រោងចក្រនេះមានទំហំប្រហែល 8000 ម៉ែត្រការ៉េ
•នៅឆ្នាំ ២០២១ ឧបករណ៍ផលិតកម្មទំនើបគ្រប់ប្រភេទត្រូវបានជំនួស រួមទាំងម៉ាស៊ីនបំពេញម្សៅ ម៉ាស៊ីនបង្រួមបំពង់ ឧបករណ៍ពត់បំពង់ជាដើម។
•ទិន្នផលជាមធ្យមប្រចាំថ្ងៃគឺប្រហែល 15000pcs
• អតិថិជនសហករណ៍ផ្សេងៗគ្នា
•ការប្ដូរតាមបំណងអាស្រ័យលើតម្រូវការរបស់អ្នក
វិញ្ញាបនបត្រ
ផលិតផលពាក់ព័ន្ធ
រូបភាពរោងចក្រ
មុនពេលសាកសួរ សូមផ្ញើមកយើងនូវលក្ខណៈបច្ចេកទេសខាងក្រោម៖
១. ផ្ញើគំនូរ ឬរូបភាពពិតមកយើង។
2. ទំហំ ថាមពល និងវ៉ុលរបស់ឧបករណ៍កម្តៅ;
៣. តម្រូវការពិសេសណាមួយរបស់ម៉ាស៊ីនកម្តៅ។
ទំនាក់ទំនង៖ អាមី ចាង
Email: info@benoelectric.com
វីឆាត៖ +៨៦ ១៥២៦៨៤៩០៣២៧
WhatsApp: +86 15268490327
ស្កាយភ៍៖ amiee19940314













